Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mondanának a One Piece fanok...

Mondanának a One Piece fanok érveket, hogy miért érdemes tovább folytatnom az animét, és van benne valami különleges a nagy fightokon kívül?

Figyelt kérdés
Most néztem meg az első részt, és hát oké... már régóta megy a sorozat, szóval a grafikától nem vártam sokat. Viszont ahogy a jövendőbeli "főhőst" aki már irritáló volt mikor megjelent tucatnak is érzem... karakterfejlődés és grafikai javulás várható elvileg, nem?

2016. nov. 15. 20:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
Mégis mit vársz egy neverending shonenfight-tól? Az a lényegük, hogy sablonra épülnek...
2016. nov. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
12%

Egy rész alapján elítélni egy már több mint 700 részes sorozatot elég nagy hülyeség.Grafikával nekem sosem volt bajom de az első rész még 199..akárhányban jött ki szóval igen javul.A személyiségét sem lehet teljesen megismerni egy rész alapján de igen valamennyit fejlődni fog.

De ha téged már "irritált" az első részben akkor igazából felesleges tovább nézned.Ami kár mert én aki nem mondanám magamat hihetetlenül nagy anime fannak(kedvelem őket de fan nem vagyok)mégis hihetetlenül szeretem az egész sorozatot,karaktereivel,történetével,humorával együtt.(főleg így kb 50. résztől indul be valami hihetetlen módon és bontakozik ki a fantasztikus világa)

2016. nov. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
Első rész alapján tényleg nem a legjobb ítélni, bár én is ezt tettem, és csak később adtam neki új esélyt, de megéri folytatni
2016. nov. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%

Én 65 rész alapján mondom, hogy nem éri meg folytatni. Képek alapján vizualitás terén technikailag fog fejlődni a sorozat, ami nem csoda elvégre az eleje és a mostani részek között lassan 20 év telt el, de koncepcionálisan szvsz még rondább lesz.


Azt az időt, amíg beérnéd a sorozatot, inkább használd arra, hogy megnézel 30-50 normál hosszúságú, de tényleg jó darabot.

2016. nov. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
14%

Luffyt nem igazán mondanám tucatnak, sokkal idiótább, mint egy átlagos shounen anime főhőse. Bár amikor harcról van szó, akkor komoly is tud lenni...


Ezen anime megítéléséhez a 65 rész is semmi, főleg ha az elejétől vesszük. Az első kb. száz rész elég gyenge, kicsit unalmas, de azért meg lehet nézni. Ahonnan elkezd beindulni a sztori, az az Arabastás arc, amikorra már összegyűlik egy kis csapat. De az igazán jó harcok azok 200. rész felett lesznek. A grafika nem a legjobb, de folyamatosan változik, történetileg pedig messze felülmúlja a tucatshouneneket.

2016. nov. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%

"Az első kb. száz rész elég gyenge"


Az első kb száz rész kb 6-10 normál (12-25 részes) hosszúságú sorozat játékideje, 40+ óra. Én még 5 részt sem szívesen nézek meg abból, ami "elég gyenge", nem hiszem, hogy megéri végigunni és szenvedni 40 órát abban a reményben, hogy egyszer majd talán jó lesz/bejön/megszokom a szart. Napi 2-3 résszel is két hónap átrágni magad az általad is elég gyengének titulált szakaszon. Gyakorlatilag az első kb 100 rész után a világ legjobb animéjének kellene jönnie, hogy megérje. Pláne, ha egyszer hemzsegnek a garantáltan jó sorozatok és filmek, a földön töltött ideje pedig mindenkinek véges, a szabadideje meg még végesebb.


Az alatt a kb 100 rész alatt, ami elég gyenge, végig lehet nézni a komplett Slam Dunkot, Ginga Eiyuut, a Fullmetal Alchemist mindkét adaptációját vagy Yu Yu Hakushót. El lehet jutni a Chimera Ant arc közepéig a Hunter x Hunterrel vagy a Gintama közepéig. Ezek is hosszú sorozatok és ezek valószínűleg egytől egyig jobbak, mint a One Piece valaha lesz.

2016. nov. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
20%
Nekem az első 100 rész se volt gyenge vagy unalmas, pedig sok shounen animét néztem meg. Nem hiába van a One Piece-nek is akkora rajongó tábora, persze nem kötelező szeretni, de egyáltalán nem gyenge anime. 65 rész pedig igenis kevés arra, hogy megítélj egy ilyen hosszú animét.
2016. nov. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
25%
A one piece messze felül múlja az összes animét/mangát mind kreativitás,történet,humor,karakterek,kidolgozottság,csaták terén.
2016. nov. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%
#8 Ez az évszázad poénja volt :D
2016. nov. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
26%
Nem poénnak szántam.De nem is várok mást olyantól aki nem nézi vagy csak pár rész alapján ítéli meg az egészet.
2016. nov. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!