Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Érdemes végig néznem a hitman...

Érdemes végig néznem a hitman reborn animet?

Figyelt kérdés

Végig szenvedtem első húsz részt, azt mondták, utána jobb lesz, csak kikell bírni. Egy rész volt, amire kommentben írtak hogy milyen izgalmas és jó, az amikor tsuna először használja a kesztyűket, de nekem az a rész sem tetszett. Lesz ennél jobb, vagy akik írtak a kritikákat, szintén megelegednek annyival?

Harmanckettedik résznél tartok. Ismétlődő poénok újra és újra, amik elsőre sem voltak viccesek, a karakterek nem csak hogy nem szerezhetőek, de utalom mindet, kiszámítható cselekmény, bármi történik, tsuna összes haverja megjelenik, logikatlansag, ronda grafika, a wc lehuzasnak is jobb hangja van mint a betét zeneknek, mikor kyoko mondja hogy "Tsuna -kun!" , Tsuna pedig hogy "reborn" az nálam olyan mint másnak a "de miért?" Abeltol, fantaziatlan, a fő szereplő szánalmas, bianci szerelmes egy kisbaba, égből random hullanak le sziklak és egyébb dolgot (oké hogy fantázia de... -.-) , mégcsak megnevettetni sem tudnak az olyan unalmas poenjai, mint hogy kiakadnak ha a másik naiv, nevetséges jelmezeket vesz fel haru (aki e/1 ben beszél magárol mint egy bolond), kinyitják az ajtót és pont ott állt Tsuna, Tsuna kiakad mindenen... még van bőven mit mondani. Csak azért nézem, mert japánban népszerű és gondolom jó lesz, de lehet olyanoknak van akiknek alacsonyan van a mercejuk.



2016. nov. 19. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem hagyd a fenébe! 32 részt megnéztél, egy se tetszett, akkor mi a francnak kínozni vele magad!
2016. nov. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Te aztán nagyon türelmes vagy :D 32 részt rááldoztál, ami gondolom a szokásos 20 perces átlag hosszúságú részekkel számolva 10 és fél óra és még mindig adnál neki esélyt :D Ami nem megy nem kell erőltetni, annyi anime van mint égen a csillag. Megnézek valamiből maximum 3-4 részt, ha onnan sincs semmi érdekes, akkor kuka.
2016. nov. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen annyi, de a tizedik rész után csak éves közben néztem így nem annyira idő pocsekolas. Annyira... szerintem tényleg feladom, belenéztem a századik részben és ugyan olyan debilek voltak a karakterek
2016. nov. 19. 16:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Századik rész, te jó isten :D Az a sztori amit nem lehet lezárni 2 vagy maximum 3 évad után, az már csak időhúzás :D Az ilyeneknek neki se állok.
2016. nov. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!