Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Érdemes tovább néznem a...

Érdemes tovább néznem a Supernaturalt?

Figyelt kérdés

Lassan végzek az 1. évaddal, de nem érzem úgy, hogy nekem találták ki a sorozatot... Persze valamilyen szinten leköt, de nem áll hozzám túl közel egyik szereplő sem, a történet se túl izgalmas számomra. Ha eddig nem szerettem bele , érdemes folytatni?

Azért kérdezem leginkább, mert sok olyan sorozat volt már, amihez idő kellett, pl Doctor Who-t is David Tennanttel szerettem meg igazán


2014. jún. 12. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Belekóstolhatsz egy pár részbe a második évadból, de ha az sem tetszik, akkor abba is hagyhatod, csak rosszabb lesz.
2014. jún. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én végignéztem utolsó évadnál tartok és nagyon imádtam az első évad nekem se nagyon tetszett aztán a 2. 3. már egyre jobban tetszett de a vége fele megint elment tőle a kedvem. szóval ha elsőre nem tetszett nézz meg pár részt előrébb hátha megfog valami:)
2014. jún. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
5. évadig hozza, aztán, amikor már angyalkákkal beszélgetnek, ellaposodik.
2014. jún. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!