Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek érdemes felirattal...

Szerintetek érdemes felirattal néznem új sorozatokat vagy várjam meg a szinkront?

Figyelt kérdés
az új sorozatokra gondoltam mint pl:a suits,2broke girls,family guy 11.évadja stb..

2013. aug. 13. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenféleképpen nézd őket feliratosan, akkor is, ha már van magyar szinkron, mert sokkal jobb eredeti nyelven nézni filmeket/sorozatokat. Nem sznobságból, mert hogy az "hú de menő és kúl", hanem mert tényleg sokat ad az élményhez, ha a színészek eredeti hangjával nézed. A magyar szinkron nagyon jó világviszonylatban, de az eredetit sosem lehet tökéletesen leutánozni, jobb pedig csak nagyon kevés esetben lesz.
2013. aug. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én minden sorozatot eredetiben nézek, felirattal, sokkal élvezhetőbb. És a nyelvtanuláshoz is besegít. Viszont pl. a Family Guy-t én nem tudnám angolul nézni, nem jönnének át a poénok.
2013. aug. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!