Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Bungou Stray Dogs 7. ,8....

A Bungou Stray Dogs 7. ,8. ,9. részének magyar felirata csak késik vagy már nem is fogják lefordítani?

Figyelt kérdés
Várjak még vagy inkább próbálkozzam megnézni angol felirattal? Előre is köszönöm a válaszokat! ^-^

2016. nov. 27. 15:35
 1/4 A kérdező kommentje:
A második évad 7., 8., 9. részére gondoltam, bocsánat
2016. nov. 27. 15:37
 2/4 anonim ***** válasza:
Most futó animéről van szó, hetente jönnek ki a részek. Nem tudom, hol jár pontosan a szezon, mert már egy hónapja nem követem, de ha a 8-9. hétben jár, akkor simán lehet, hogy csak késik, vagy még nem jött ki az az angol felirat, amivel a fordító(csapat) dolgozik. Ha jól emlékszem, az AnimeSekaiTeam fordítja, esetleg náluk is rákérdezhetsz, mi a helyzet a projekttel, de ha dobnák, biztos jeleznék.
2016. nov. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bizony most fut, szóval ne lepődj meg ha nincs azonnal magyar felirat. (10. részt még le sem vetítették)

Akik fordítják -szabadidejükben tök ingyen, munka, iskola stb. mellett- nagyon igyekeznek. Nem egy perc az.

Türelem, 2 fordító/csapat is fordítja. Biztos lesz nemsokára.

2016. nov. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül megnéztem angolul, ott már a 9. - nek is van fordítása. Szóval most már nem olyan égető a kérdés, csak örülnék, ha magyarul is lenne, mert nem mindent értettem.:)
2016. nov. 27. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!