Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Megnéznétek egy ilyen animét?...

Megnéznétek egy ilyen animét? én találtam ki

Figyelt kérdés
A történet egy japán városban kezdődik ahol főszereplőnk akinek nem tudjuk meg az anime során a nevét csak az utolsó részben,visszont húsz év körülinek tűnik,sportos,erős testalkatú,magas és nagyon kedves,de kiderül hogy a legerősebb démon a világon aki a földre akar jönni hogy a seregével leigázza pont őt szemeli ki mint gazdatestét,megszálja és utat nyit a pokolból amiből a démonsereg kiözönlik és pusztításba és mészárlásba kezd az egész bolygón,aztán mivel az angyalok ezt megakarják akadályozni ezért a fődémon aki megszállta a főszereplőt,elindul és egyedül megöli az összes angyalt,viszont amikor az utolsóhoz ér,a főhősünk akarata legyőzi a démonét és visszaveszi az irányítást,ezzel megmentve az utolsó angyalt,viszont ez azzal jár hogy az ereje brutális lessz,mivel benne van a démonkirály ezért irózatosan erős és gyors,a bőre páncélszerően ellenálló,regenerálódik,és a démon miatt az érzelmei is visszaesnek a halálkomoly szintre,de a kedvességet és a segítőkészséget megőrzi,viszont nagyon hallgatag,akülseje:mind két kezén könyökig érő karmos páncélkesztyű,a lábán sípcsontot fedő az orránál felhegyesedő csizma és fekete nadrág,felső testen semmi csak egy kereszt a teljes felső testén,a fején egy koponyaszerű maszk amit sosem vesz le,és egy szaggatott kapucnis köpeny,el akarja pusztítani a világott megszálló démonokat viszont a démonkirály erejének csak a felét tudja használni,ezért felfogadja maga mellé az utoló angyalt,az angyal:nem megszokott angyal,hanem egy cicalány,szóval cica farok,fül,és bajusz,de amúgy emberi,csak néha nyávog egyett,fehér félhosszú haja van ami eltakarja a jobb szemét,közepesen magas,fiatal,nagy mellekkel,a farkán van egy piros masni,a felső ruhája:nincs has része se ujja,és középen ki van vágva egy közepes méretű szív jel,a nadrágja meg inkább bugyi szerű,és combig érő zokni van rajta,nagyon vidám és kedves aranyos lány aki mindig igyekszik segíteni a főhősnek,az angyal át tud változni 3 féle fegyverré amivel segíti a hőst,1:a legfőbb fegyver,két hosszú és széles 1 élű kard amiket egy kardá lehet illeszteni,2:egy nagy kasza3:egy nagy dupla csövű puska brutális lövéserővel,de nem olyan egyszerő a hejzet,mert a démonkirály magával hozta a 12 legerősebb hadurát és azoknak fejenként 2 legerősebb parancsnokát ezért a hős ritkán rá fog szorulni arra hogy használja a démonkirály telsej erejét,ilyenkor megkapja a full erejét a démonkirálynak plussz az angyal is ott van neki mint fegyver,de a démonkirálynál erősebb ellenfél is fog akadni,háromszor is,plussz az utolsó rész ami egy film,amikor a hős használja a démonkirály teljes erejét akkor a külseje is még menőbb lessz,viszont akkora életenergiát igényel hogy mnden használat 10 évet levesz az életéből,és az angyal neve Jukumori Kira,az anime neve pedig démonjárás (Demon Walk),shonenfight,ecchi,guro,az ecchi csak nagyon kis mértékben,nem tudtam leírni minden részletet de kb ennyi,na?tetszetős?

#anime #ecchi #démon #shoonenfight
2016. dec. 14. 18:57
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nagyon tetszik az ötlet, rendkí tehetséged van az íráshoz és hatalmas a fantáziád. Biztosan megnézném. Az érdekelne, hogy véresre vagy inkább szolidabbra csinálnád (én ez utóbbi mellett voksolok)? Remélem sikerül megvalósítani.
2016. dec. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
igazából a kettő között lenne,a sok démon miatt lenne benne vér rendesen,de lenne benne pár szolidabb jelenet is,én is remélem hogy majd megvalósul:)
2016. dec. 14. 23:11
 3/12 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem leírni hogy hosszúra terveztem,3 éved,évadonként 13 rész,az első évadban 14,a 3 évad után pedig a befejező rész egy 50 perces film ahol a hős neve is kiderül
2016. dec. 14. 23:17
 4/12 Luna1919 ***** válasza:
Nekem is tetszene,nagyon jók az ötleted!
2016. dec. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Eléggé átlagos shounen ötlet, semmi különös.
2016. dec. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
utolsó:bizos vagy te abban?:D
2016. dec. 15. 16:42
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok elájulva tőle, bár ebben közrejátszhat a borzalmas helyesírás, a központozás hiánya, és az összevisszaság.

Azt azért előre leszögezném, hogy remélem, nem gondolod komolyan, hogy ebből anime lesz. Kell hozzá egy stúdió, rengeteg ember, támogató, és rohadt sok pénz. Ha pedig mégis eljutnál valaha oda, hogy egyáltalán az animekészítés közelébe kerülj (ami európaiként kb. lehetetlen, dupla annyi gürcölés és munka jár vele, mint egy japánnak - akik ugye eleve híresek a munkamániájukról), akkor jó, ha tudod, hogy még ha be is vállalnának ebből egy évadot, folytatás csak akkor lesz, ha jók lesznek az eladások (ami még népszerű rendezők és mangakák esetén se biztos, hát még egy noname magyar ember esetében). Nem akarlak elkeseríteni, de terveid megvalósításának esélye valahol a 0-1% körül mozog. Kivéve, ha mondjuk tökéletesen beszélsz és írsz japánul, jó az üzleti érzéked, van egy csomó pénzed, és tele vagy japán kapcsolatokkal.

Maga a történet: sok függ azért a megvalósítástól is, de így leírva nem fogott meg. Démonok, angyalok, a főhős szupererős, de mégis kedves, cuki cicalány, aki a fő ecchi-forrás, a fegyveres dologról nekem a Soul Eater jutott eszembe, a cicalányról meg a K, de maga ez a démonos dolog is elég népszerű (Ao no Exorcist, Hataraku Maou-sama). Ha megnézném, akkor is egy 5-6 pontot adnék rá, mert egyszerűen semmi kiemelkedőt nem találok benne, talán az angyal szereplése tetszett addig, amíg le nem írtad, hogy egy cicalány. Azt hiszem, ennyit szerettem volna hozzáfűzni a dologhoz.

2016. dec. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

Elóször szeretnélek megkérdni, hogy a jövőben használj vesszőket és bekezdéseket, mert valami elképesztő ömlesztett az egész. Mit vesszőket, ez a hosszú izé egyetlen mondat! Jézus.

Fogalmazás szempontjából sem állsz a helyzet magaslatán, ebből pedig arra lehet következtetni, hogy az álatalad írt dialógusok sem lesznek a toppon.

És a 3-4. válaszolóknak igazuk van: semmi különös nincs a történetedben.

- csak az anime végén tudjuk meg a nevét: Fekete Hajú Lány, Death Parade

- legerősebb démon: Ao no Exorcist, Fairy Tail, Hataraku Maou-sama

- a cicalányról ne is beszéljünk, az egyik legtúlhasználtabb típusú karakter, méghozzá feleslegesen, mert csak nagyon kevés esetben lényeges ez a szempont a személyiségben

- és most, hogy így végigolvastam... hol a sztorid? Mert azt én értem, hogy így meg úgy harcolnak vagy négyszer, de ezt négy részben le is lehet zavarni. Nincs plot, csak olyan, ami fanservice. A fanservice-ről pedig: komolyan ott tartunk, hogy egy női karakter jellemzésébe beletartozik a mellmérete? A pasinak odaírtad, milyen hosszú a farka? Nem? Hát akkor meg? Nem is értem az embereket manapság...

2016. dec. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
utolsó:4 részben letudni nem igazán,az utazásokat is el lehet húzni,meg van 13 démonhadvezér fejenként 2 parancsnokkal,és több ezer alapdémon,plussz a végső ellenfelek,és lehet hogy nem egyedi,viszont a saját kategóriájában,főleg aki szereti az ilyet annak kifogástalan,és mondtam hogy attól hogy van benne cicalány még nem lessz tele ecchivel,nagyon kis része csak,és tudom hogy a leírásban szar a helyesírásom de csak azért mert gyorba legépeltem,de attól még rendesen is le tudom írni
2016. dec. 15. 18:15
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
És hogy tervezel ebből animét csinálni? Elmész Japánba, bemész egy stúdióhoz, előadod nekik, hogy van egy ilyen ötleted, és animálják meg?
2016. dec. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!