Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jó horrorfilm? Már rengetegfél...

Jó horrorfilm? Már rengetegféleképpen beírtam a google-ba, de eddig sehol se találtam olyat, ami megragadott volna. Olyat írjatok, amit már láttatok, vagy nagyon megnéznétek!

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 23:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
srpski movie
2011. okt. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Én ajánlom neked a Rec 1-2-őt, Karantén 2 - Terminál-t is ami egy k*rva jó zombis film :)
2011. okt. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
paranormal activity 1-3 :)
2011. okt. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Paranormal Activityket láttam, azokból csak a 2-est ajánlom, szerintem a másik kettő elég béne volt... Silent Hill is gagyi. Most az Átok meg a Tükrök érdekel. De amúgy ez a legijesztőbb film, amit életemben láttam: [link]
2011. okt. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Grotesque
2011. okt. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát látom itt elég gagyi filmeket írtak (szerintem). Paranormal Activity, meg Paranormal Enity?...hát ha egy igazán gagyi, értelmetlen, ráadásul csöppet sem félelmetes horrorra vágysz, akkor nézd meg őket. A karantént sem ajánlom, mert engem nagyon idegesített az egész filmen végigmenő visítozás. Kb fél óráig csak azt kell hallgatnod, úgyhogy ha megnézni készülsz, készülj fel. Amit az első írt, a Srpski film, azt akkor nézd meg, ha már elmúltál 18, és nem vagy kezdő a témában (első igazi horrorként nem ajánlom). Vannak benne erotikus jelenetek, és ha őszinte akarok lenni, kicsit beteg film, de egyébként jó. Az Átok 1-est, de leginkább 2-est ajánlom (a 3-as nagyon gagyi, annak értelme már nem sok). Ebben bár nincs vér, ha félelmetes horrorra vágysz, garantálom, hogy néhány napig benézel majd az ajtó mögé. Ha véres horrorra vágysz, akkor a Mártírok c. filmet ajánlom. Ha egy igazi psziho horrort akarsz, akkor mindenképpen A bárányok hallgatnak c. filmet válaszd. Ezt az életben egyszer látnod kell, ha szereted az ilyen stílusú filmeket. Jó filmezést!
2011. okt. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A szomszéd lány
2011. okt. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a Jelek is parás film. Vannak tőle jobbak is persze, de nekem ez az egyik kedvencem.

Valamint a Mártírokat is érdemes lenne megnézned!

2011. okt. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én nagyon a " Rémálom az Elm utcában " 1-2-t ajánlom, hatalmas egy film és még van egy kis története is, nem csak a gyilkolászás azt csá~~ ( persze az is van benne bőven... )
2011. okt. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerb film.
2013. febr. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!