Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen animéket ajánlanátok...

Howrselove kérdése:

Milyen animéket ajánlanátok egy 11 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Nem nagyon szereti a shojo animéket, a vicces részeket nagyon szereti pl egy shonen animébe vagy bármelyikbe. Ajánlottam neki pár animét, de elég különböző az ízlésünk :/ ,valaki írjon párat onegaishimasu.

2016. dec. 27. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz tőle pontosabb kategóriát. A romantikuson és a viccesen kívül még nagyon sok van. Pl. Horror,akció,sci-fi stb...
2016. dec. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez emberfüggő...például én 11 évesen simán néztem horror vagy véres animéket, de van, aki 11 évesen Kilarit néz...


Mindenesetre, ha a vicces részeket szereti, azt hallottam, hogy a Gintama egy vicces anime, bááár ez is inkább paródia, amihez kell egy érettségi szint.(Nem, nem a gimnázium utáni érettségire gondolok)

2016. dec. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A Gintamához rengeteg anime ismerete kell, tisztában kell lenni a japán történelemmel, a szokásokkal, politikával, stb. Ezen kívül vannak benne durvább humorú részek is, amiket egy átlagos 11 éves lány nem biztos, hogy ért (inkább jobb is, ha nem ért). Ettől függetlenül egy nagyon jó sorozat, de inkább 16 éves kor felett ajánlott.

Tényleg nem ártana tudni, miket szeret. Miket látott eddig? Magyar szinkronnal vagy felirattal nézné őket? Te mit ajánlottál neki? Stb.

2016. dec. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek. A Gintama poénjainak több, mint felét egy japán ismeretekkel nem rendelkező nyugati ember nem fogja tudni értékelni. Mondhatnám úgy is, hogy a Gintamát kizárólag japánoknak készítik.


Az Assassination Classroomot mindenképpen ajánlanám, az egyik legjobb vígjáték-dráma az animék körében.

2016. dec. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
The devil is a part timer (csak felirat van, szinkron nincs)
2016. dec. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A horrort nem szereti és feliratosan nézi az animéket, azt a baj hogy sokkal pontosabban nem tudom leírni mert ő se nagyon tudja. De köszi a válaszokat.
2016. dec. 30. 22:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Kaleido star, szerintem a BL-eket még ráérsz megmutatni neki, főleg ha nem akarod hogy fujoshi legyen. Valszeg romantikusokat akar látni mint a Toradora, Ano haru ride vagy ilyesmi.
2017. jan. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Niji-iro days
2017. jan. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!