Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik a kedvenc, és legutálta...

Melyik a kedvenc, és legutáltabb animétek? Miért?

Figyelt kérdés

2017. jan. 5. 12:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

kedvenc: Gintama

hogy miért? vicces, látványos harcjelenetek vannak benne, és a drámai részek igen jól vannak felépítve.


nem utálok egy animét sem az általam eddig látottak közül, bár a tokyo ghoul 2. évadjában csalódtam...

2017. jan. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedvencem talán a Bleach mert annál éreztem izgalmat a részek nézése közben, a Bleach részek váltották ki azt az érzést hogy "na még egy rész és tényleg alszom...basszus 3:12 van...akkor már minek aludni?:D" Meg még egy csomó mindenért de sajnos nem tudom megfogalmazni. xd


A legutáltabb animém pedig a Diabolik Lovers...hogy miért? mert IDEGESÍT a főszereplő csaj, nincs véleménye, élettelen és a vámpír srác mintha kihasználná vagy nem tudom, de nagyon felbasz. xd

2017. jan. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kedvencem a Gintama, nem is tudom pontosan miért. Groteszk humora van ami mégis képes mindig megnevetettni. A karakterek zseniálisak, és jó felépítettek. Ha a mangaka pedig úgydönt, hogy most dráma van, akkor kőkeményen az van.

Legutáltabb egy nehéz kérdés. Talán a Hamatora. Hogy miért? Mert olyan szinten fölidegesített, hogyha belegondolok is remegek a dühtől. Amúgy maga az anime nem rossz, de én mégis utáltam. Nem mondom el hogy miért mert az hosszú és érthetelen lenne, másrészt spoiler.

2017. jan. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Láttam már színvonalas, és gagyi animéket is. Ha csak egyet kellene kiemelnem, nekem is a Death Note. Igen magas színvonalat képvisel.


A leggagyibbak közül az, amelynek a címére is emlékszem, (mert az nagy szó! :P ), az Innuyasha... :)))

(Ül!!! :D )

Bár végül is jó poén, csak egy idő után unalomba fulladnak benne a klisék...

2017. jan. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Korrigálok. :DD Na tessék, a klisére viszont nem emlékeztem jól. Nem ül... akármilyen kutyaforma is Innuyasha... (Vagy már a formáját is elfelejtettem?? vmi füles humanoid...) Hanem fexik! :D
2017. jan. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!