Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nektek hogy tetszett a Re:Zero...

Nektek hogy tetszett a Re:Zero c anime?

Figyelt kérdés

2017. jan. 28. 21:12
 1/5 B1nc1 ***** válasza:
En az elso 12 reszt neztem meg, az elejen nagyon tetszett de vahogy unalmassa valt egy kicsit a szamomra a vege fele ezert nem neztem tovabb.
2017. jan. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jó volt, szezonban az egyik legjobb anime.

Bár a főhős több résznél kiakasztott, de ez megy az ironiához, hiszen ha minden igaz (már ahogy nekem lejött) ő "Pride" az egyik sin, ennek ellenére meg ott alázta meg magát ahol csak lehetett :D


Gondolom később ennek még szerepe lesz, esetleg egy jellemfejlődésben?

2017. jan. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kb a feléig nagyon bírtam, de utána már csak az agyamra ment, és csak azért néztem végig, hogy fejezzem be. Már nem is emlékszem, hogyan végződött.
2017. jan. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszett, remélem lesz második évad :)

Nem egy tökéletes anime, megértem, hogy van akinek nem jött be, de nekem ez volt az egyik leg szórakoztatóbb darab amit az utóbbi években láttam. Nekem a második fele meg a vége még jobban tetszett mint az eleje, a bálnás harc nagyon ott volt :)

Ja és Crusch best girl xd

2017. jan. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tetszett. Elsőre 5-6 részt néztem meg, aztán második nekifutásra elmentem 8-ig. Nagyobb a füstje, mint a lángja. Sosem fogom megérteni, miért kapnak fel néha bizonyos dolgokat.
2017. jan. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!