Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Csak engem zavar, hogy a...

Csak engem zavar, hogy a Tokyo Ghoul-ban Suzuya fiú, és nem lány?

Figyelt kérdés

2017. febr. 11. 15:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hát igen, mind a Shiki mind a Higurashi köröket ver egy olyan animére mint a Corps Party.
2017. febr. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 EmmerichB ***** válasza:
Hm, nézőpont kérdése. A stílus legjobbja, mai napig az Another számomra, ha horror kategóriáról beszélünk. (Mangában Berserk az első, az animék/filmek ott sem jönnek át.)
2017. febr. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszi ^^
2017. febr. 16. 22:39
 14/18 xMazsolax ***** válasza:
gondolom kezdő animésként ezt meglephetett téged, de ez gyakori dolog az animékben, nem szabad ezt így felfogni. nemtelen és kész vagy az aminek szeretné magát és kész. Japán emberekről is nehéz néha megállapítani a nemüket tehát a kultúrájukban is benne van ráadásul a Trap-eket is nagyon szeretik:D
2017. aug. 8. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Hát igen vannak trap-ek... Azóta sokat láttam, sajnos :/ (Pl: Felix)
2017. aug. 8. 13:37
 16/18 anonim ***** válasza:

Big Madam, te vagy az?


Egyébként amíg történetileg indokolt, addig engem abszolút nem zavarnak a lányos fiú karakterek. Remélem azóta olvastad a mangát is, tényleg nagyon jó!

2017. aug. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Még nem végeztem a mangával, de már olvastam belőle =D
2017. aug. 11. 18:07
 18/18 anonim ***** válasza:
Először én is azt hittem hogy lány Xd. Akkor még a Death Note hatása alatt voltam (tavaly) és azt hittem olyan mint L lányba XD. Hogy miért nem Near akinek same fehér haja van azt nem tudom :)Én örültem amikor megtudtam hogy fiú
2020. márc. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!