Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a címe? Keresek egy könyvet...

Mi a címe? Keresek egy könyvet, de nem tudom mi a címe. Mindössze egy idézetet tudok belőle. Ha valaki ismeri, az légyszi szóljon.

Figyelt kérdés

"Az iskolarádióban felcsendül az Arctic Monkeys jól ismert, Do I wanna know című száma mire gyomrom összerándul, Ő pedig lezutyanva a mellettem magászoskodó székre, kaján vigyort ereszt meg:

- Jó ez a szám - közli szórakozottan, s arcom egy közlekedési lámpát is megszégyenítő gyorsasággal vált pirosra.Amikor ezt észreveszi, ajkai még inkább kiszélesednek, és egészen közel hajol, hogy csak én halljam.

- Na mi az(kérdőjel) Tegnap nem voltál ennyire zavarban."



2015. jan. 17. 21:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet könyvbe nem igazán szoktak írni. Valószínű valami tiniblog lesz.
2015. jan. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez biztos, hogy könyv..
2015. jan. 17. 21:28
 3/13 anonim ***** válasza:

Egy kis segítség a kutakodáshoz, kiindulási alap: a Do I wanna know nem egy régi szám, konkrétan 2013 tavasza óta játsszák/akkortájt jelent meg, így le tudod szűkíteni a kört olyan könyvekre, amelyek az elmúlt másfél, de leginkább egy évben jelentek meg.


Egyébként a szöveg benyomása számomra is sokkal inkább valami tiniblogra utal, mint egy valódi könyvre.

2015. jan. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem a Szent Johanna Gimi jut eszembe, abban vannak ilyen sulirádiós részek, valószínűleg annak valamelyik része, vagy valami tiniblog.
2015. jan. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy melyik könyvben lehet ez, de nem az SZJG-ben van. Az írónő több könyvét is olvastam már (összesen 12 könyvét, az SZJG összes kötetével együtt), és nem ilyen az írásmódja. Nem biztos, hogy ez egy blogban van. Igen is vannak ilyen könyvek. És nekem mellesleg tetszenek az ilyen típusú könyvek...
2015. jan. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyik Szent Johanna Gimiben pedig volt valami jelzőlámpás cucc. De így erre kokrétan én sem emlékszek.. csak az ugrott be elsőre.
2015. jan. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
A Szjg-ben volt szó Arctic Monkeys-ról de nem ilyen formában .Nagyjából Reni ismerte,hogy ki ez a banda,de nem tudta pontosan a címét. Szerintem nem a Szjg-ben van.
2015. jan. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Olvastam a Szjg-t abba biztos nincs :D Köszi a válaszokat, de biztos, hogy könyv. Az egyik barátnőm mondta, hogy olvasta, csak nem emlékszik a kis szelburdi, hogy melyikbe :3
2015. jan. 19. 23:11
 9/13 anonim válasza:
Van már valami fejlemény, hogy mi lehet ez?
2015. jan. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Sajnos még semmi, ha lesz, akkor kiteszem :D
2015. jan. 27. 00:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!