Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Érdemes elkezdeni az One Piecet?

Érdemes elkezdeni az One Piecet?

Figyelt kérdés

Már rég elterveztem volna csak pár dolog zavart.


Pl.: Hogy mennyire jó mert ugye ha jól tudom több mint 700 rész van eddig fent.És nem akarok ilyen nagy dologba belekezdeni ha nem jó.



#anime #One Piece #jó vagy nem
2017. febr. 25. 21:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha nagyon érdekel, olvasd a mangát. Az anime időpazarlás.
2017. febr. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Erre a kérdésre, aki szereti az azt fogja mondani, hogy jó, aki nem az azt, hogy nem.


Régi anime, ezért a grafikája sok részen keresztül nem a legszebb, de az utóbbi időben már jó.

Mivel a főszereplő a "nulláról" indul, ezért lassan indul be a történet, társakat és hajót kell találnia. Az első igazán komoly ellenséget kb. a 130. résznél győzi le, de utána egyre inkább felgyorsul a történet. Az én kedvencem a 229-312. részek arc-ja volt. Az 523-574. pedig egy szenvedés.

Vannak benne jó harcok és megható történések, humoros (főleg az elején), a történet világa folyamatosan bővül.

Én szeretem.

2017. febr. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Szerintem én is elkezdem nézni. De akkor kb olyan mint a Hitman Reborn az is kb a 70-résztől lett izgalmas. :D
2017. febr. 25. 23:11
 4/14 anonim ***** válasza:

Azt nem ismerem.

De a One Piecet ahogy hallom sokan vannak, akik elkezdik, de aztán megunják, épp azért, amit említettem. Az elején nem szép a grafika, lassan indul be, ennek is egy egyedi karakter designja van, ami nem tetszik mindenkinek, az elején az ellenségek gagyinak tűnnek.

De szerintem ha valaki szereti a végtelen történeteket és van türelme az elejéhez, akkor megéri, mert egyre jobb lesz. Nekem a kedvencem. Az animének még annyi baja van a mangához képest, hogy egy idő után nagyon hosszú lesz majd az intrója és húzzák az időt, de ha elkezded nézni, akkor ezt majd úgyis megtapasztalod. A 24 perces részeket már évek óta kb. 5 percnél kell elkezdeni nézni, olyan hosszú az intró :D

Viszont más hosszabb animékhez képest, pl. Naruto vagy Bleach, sokkal kevesebb filler van. A fillereket kihagyhatod nyugodtan. Itt felvannak sorolva az arc-ok és részletezve, hogy melyik canon és melyik filler: [link]

A csillaggal jelöltek fillerek.

2017. febr. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A 2 csillaggal jelöltek pedig mellékszereplők történetei, de azok nem fillerek.
2017. febr. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor szerintem el is kezdem:D Amúgy igen eléggé olyan mint a Hitman Reborn ott is hatalmas türelem kellet hogy beinduljon a story. És a Hitman Reborn-al is ez volt 24perces anime aztán volt az elején a 2-3perces opening és az előző részek emlékeztetője ami kb így 5-6perc volt, aztán a végén meg egy mini műsor ami 5p szokott lenni de igazából ez az anime közepe fele volt. :D
2017. febr. 25. 23:44
 7/14 anonim ***** válasza:
54%
Véleményem szerint a legjobb manga/anime,engem már az elején beszippantott a világa de ténylegesen hogy nagyon beinduljon tényleg kell egy kis idő.A fillerek is simán nézhetőek szerintem más animékkel ellentétben(legalábbis a többsége).Nekem egyedül a 207-19 volt rossz(érts mégegyszer nem nézném meg őket a többi résszel ellentétben),a többi szerintem tök jó.
2017. febr. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
33%
Inkább nézd meg a kampfert
2017. febr. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Már láttam :D
2017. febr. 28. 19:55
 10/14 anonim válasza:
68%
mindenképpen érdemes, sokat lehet nevetni rajta, meg sírni is, nagyon jó anime, nekem ez a kedvencem :D
2017. márc. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!