Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek érdemes elkezdeni...

Szerintetek érdemes elkezdeni a Teen Wolf-ot?

Figyelt kérdés
Mennyire szorakoztato jellegu?

2017. febr. 5. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem. De nem vagyok tini.
2017. febr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én unalomból kezdtem el, és mert azt mondták, hogy nagyon jó. Hát az első 2 évad még nagyon lapos, de azt olvastam is róla, úgyhogy nem hagytam ott abba. És aztán... A kedvenc sorozatom lett. Őszintén mondom, hogy érdemes elkezdeni, mert lehet, hogy kívülről csak egy butyuta vérfarkasos sztorinak tűnik, sőt, van akinek belülről is, de nekem annál több. :) Szerintem próbáld meg, lehet, hogy neked is tetszeni fog.
2017. febr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Ha tini vagy talán.
2017. febr. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 petrababy0715 válasza:
Érdemes elkezdeni, nagyon jó sorozat csak ajánlani tudom :)
2017. febr. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az eleje nagyon érdekes, és mint a legtöbb sorozat, szét van húzva, már minden hülyeséget kitalálnak, hogy keressék a pénzt. De igen, szerintem érdemes elkezdeni, mert ezt az utolsó évadot leszámítva nagyon jó.
2017. febr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Érdemes, nekem gyökeresen megváltoztatta az életemet (jó értelemben). Legjobb sorozat!
2017. márc. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!