Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Amerikai Horror Story jó...

Az Amerikai Horror Story jó sorozat? Érdemes elkezdeni nézni pl. Scream Queens után? Miben hasonlít ahhoz és miben más a kettő?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert utóbbi második évadát most fejeztem be, és az tetszett, szórakoztató volt. Többször olvastam meg hallottam már erről az Amerikai Horror Storyról, sokan dicsérték, és mivel (a Star Wars Lázadók heti egy db 20 perces részét leszámítva) nincs amit nézzek így úgy gondoltam elkezdem ezt, de előtte kérek pár véleményt hogy érdemes-e. Mennyire hosszú, mennyire szórakoztató vagy épp ijesztő, mennyire foglal le stb. Úgy összességében, jó sorozat? Vagy akik látták a Scream Queenset is: azzal összeshasonlítva, szórakoztatóbb, mulatságosabb, ijesztőbb? Vannak benne jó csajok? :D Természetesn minden ember más és minden dolog szubjektív, de úgy kb. mekkora eséllyel élvezhető? (Ja és légyszi nagy spoilereket ne, mert lehet hogy meg fogom nézni.) :D Köszi a válaszokat!

2017. jan. 11. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A Scream Queens kimondottan horrorparódia, tehát vígjáték. Az American Horror Story pedig horror, tele mindenféle brutális gyilkossággal, jumpscare-rel, és ijesztő történettel.


A legjobb választás neked a 3. évad lenne (Coven), mert az egy gyenge-laza évad és Emma Roberts ott is főszereplő, és pont olyan tipikusan undok karaktere van mint Chanel Oberlin. Ráadásul a Coven évada is egy közös házba való beköltözésről szól, csak boszorkányság a témája és nem az egyetemi egyesület.

2017. jan. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Scream Queen-sel semmiképpen sem hasonlítható össze. Teljesen más műfaj.


Összességében igazán jó sorozat. Azt tudni kell róla, hogy minden évada másról szól - ugyanakkor vannak visszatérő színészek, akik mindig más szerepet játszanak el. Szóval ha egy évad nem tetszik, akkor nyugodtan elkezdhetsz egy másikat, mert nem sok közük van egymáshoz.

Mindig egy paranormális lény áll a középpontban: szellemek, boszorkányok, földönkívüliek, stb.

Az évadok 13 részesek. Jó csaj 1-2 van benne, jó pasi is :D. Remek a hangulat, a történetvezetés, vannak WTF-ok, és nagyon betegek tudnak lenni :'D. A 6.évad nekem már olyan szinten volt, hogy elküldtem a készítőket a k.va anyjukba, hogy tudnak ilyen beteg dolgokat csinálni XD. El is ment tőle a kedvem jó időre :S. De ennek ellenére nem mondom, h ha gyenge idegzetű vagy, ne nézd. Mindenképpen érdemes elkezdeni.

2017. jan. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, akkor lehet hogy belefogok, köszi a válaszokat mindkettőtöknek! :)
2017. jan. 11. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!