Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mit gondoltok a Kimi no Nawa-ról?

Mit gondoltok a Kimi no Nawa-ról?

Figyelt kérdés
Csak szerintem lett minden idők legjobb filmje nem csak animefilmeket nézve is? engem teljesen megfogott de nagyon kiborított hogy az oscar jelölést se kapta me...én értékelem túl?

2017. márc. 18. 22:29
 1/6 anonim válasza:
71%
Én úgy vagyok vele, hogy jó volt, de a végére még bele fért volna egy kis virgonc-ság :D
2017. márc. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Többször is kirázott a hideg alatta, a végén pedig csak mosolyogtam és könnyeztem. Kicsit bonyolultnak találtam az időugrálásos jeleneteket,de összességében nagyszerű volt.
2017. márc. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%
azt hogy nem kampfer
2017. márc. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Egy igazán jól kitalált történet. Ötletes és szép grafikával van megáldva. Nagyon tetszett a kissé drámai vég(még szebbé tette). Tudtam hogy jó lesz de nem gondoltam volna hogy ennyire. Szerintem nem értékeled túl :D hihetetlen jó moovie :) 17/L
2017. márc. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Na annyira azért nem volt jó. Jó a műfajában, jó a rendező korábbi munkáihoz képest és átlagon felüli, de nem a legjobb sem általában, sem az anime moviek között és nem érdemel oscart.
2017. márc. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én most néztem meg de szerintem nem kell neki oscar mert én igazából úgy vagyok hogy kb az összes Oscar-díjas filmet valojában utálok de én is úgy gondolom hogy ez valami fantasztikus anime movie volt egyszerűen imádom
2018. aug. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!