Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Honnan kezdjem el nézni a One...

Anonymtomi kérdése:

Honnan kezdjem el nézni a One Piece nevű animét? Többi lent.

Figyelt kérdés
Természetesen megértem,hogy a leglogikusabb válasz az lenne,hogy "Az elejétől!",de számomra azok a részek nagyon unalmasak...

2017. márc. 26. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Ha az elje unalmas neked, akkor később is az lesz. Iszonyatosan el van nyújtva a története.
2017. márc. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

Nekem is nagyon unalmas volt de ki KELL bírni mert mire végig néztem a kedvencem lett. xD

A filerreket kihagyhatod annyival könyebb lehet.

2017. márc. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
61%
Szerintem minden részét meg kell nézni, bármilyen animéről legyen szó. Mert a lényegtelenebb részekből is olyan információkhoz juthatsz, amik segítségével jobban meg tudod érteni az adott animét.
2017. márc. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem is az elejéről érdemes, sok olyan kis dolog van benne, ami összeköti a későbbi történéseket.
2017. márc. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sok anime ilyen az elején. A Gintama is az elején is viszonylag unalmas volt - egyik ismerősöm szerint - s ahogy haladott úgy egyre viccesebb. A One Piecenél én magam is untam nagyon az elején, most tartok az 554. résznél és megéri folytatni, hidd el, tapasztalat :D.
2017. márc. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az elején azért unalmas, mert nincsenek olyan nagy harcok és a grafika sem a legszebb. Viszont az eleje sokkal viccesebb, mint később.

De én is azt ajánlom, hogy az elejétől nézd.

Az első igazán kemény ellenség történetének a felvezetése kb. a 63. résszel kezdődik és a 92. részben érkeznek meg hozzá. Utána már "jobb" lesz.

Ha nagyon-nagyon nem akarod a legelejétől nézni, akkor írj rám, leírom a lényeget, hogy mi történt kb. a 92. részig, és azzal kezdheted.

2017. márc. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vagy megnézed az egészet vagy hagyd a getszibe különben lényeges információkról maradsz le amik nélkül egyszerűen nem érted az animét... A lényegtelen fillereket ki lehet hagyni mivel egyáltalán nem függ össze a storyval.
2017. ápr. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
33%

"Nekem is nagyon unalmas volt de ki KELL bírni"


Ha valaki nekem ezt mondja, az számomra elvesztette minden szavahihetőségét. 50-100-200 résszel fogadni rá, hogy vagy jó lesz, vagy nem. 200 résszel számolva 3 nap 1 óra 20 percet teszel rá az életedből, hogy talán majd onnantól tetszeni fog. Ha napi 8 órát alszol, akkor 4 nap összes ébren töltött percét. Ha pedig egyéb dolgod is van, akár több heti összes animézésre szánható szabadidődet. Ez egyszerűen őrület.


Ennyi idő alatt végig lehet nézni az 5 legmagasabbra értékelt 100 rész alatti franchise indító animét. Fullmetal Alchemist: Brotherhood, Stens;Gate, Shigatsu wa Kimi no Uso, Cowboy Bebop, Hajime no Ippo. És ezek sem túl rövidek, 22-75 rész közöttiek.


És akkor még csak ott tartunk, hogy a One Piece talán már elkezd jó lenni.

2017. máj. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
ha az első pár rész nem tetszik valakinek,a többi sem fog,szerintem az eleje azért kell mert ott még nem tudnak sokat kezdeni magukkal,és nem tudják milyen gyengék a nagyvilághoz képest
2019. ápr. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!