Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Érdemes megnézni ezeket az...

Érdemes megnézni ezeket az animéket?

Figyelt kérdés

Érdemes megnézni ezeket az animéket ?

Inuyasha (a magyar szinkron mennyire rossz? ha jól tudom nincs hozzá magyar felirat.)

Haiyore! Nyaruko-san

Halo Legend

Naruto shippuuden

Kill la kill

Dragon ball/dragon ball z a mangát már elkezdtem olvasni (400 körül járok a mangába) és az anime csak magyar szinkronnal van és az elég pocsék lett (szerintem).

Code Geass

Fairy tail

akame ga kill

Boku no hero academia



2017. ápr. 8. 11:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Függ az életkortól, érdeklődéstől, hobbitól, gondolkodásmódtól, lelki érettségtől, nemtől stb, hogy mi ajánlható adott személynek.


hiába mondanám most, hogy az Inuyasha számomra lókaki, lehet, hogy te egy 10 éves fiú vagy, akinek minden vicc új, tehát akkor meg miért ne nézd meg.


De van olyan 20 éves, aki imádja az Inuyashát, miközben viszonylag érett, felnőttes az értékrendszere, szóval nehéz kérdés...

2017. ápr. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%

Inuyasha: Hát az egy elég klasszikus anime, én régen láttam. Akkoriban élveztem, de most ki tudja. Magyar szinkron egy idei van utána felirat.

Haiyore! Nyaroku-san: Ezt csak akkor kezd el ha sok animét láttál mert rengeteg referencia és paródia van benne.

Naruto Shippuuden: Szerintem ne.

Kill la Kill: Elvile nagyon jó, de nekem az alap ötlet nagyon nem tetszik.

Code Geass: Párszor már elkezdtem, de soha nem tudtam folytatni. Sokak szerint egy mestermű, egy próbát biztosan megér.

Fairy Tail: Őszintén ne. Én sokáig szerettem, de inkább ne kezd el, mert egy időután elég szar.

Akame ga Kill: Sokaknak nem tetszett, viszont szerintem nem olyan rossz.

Boku no Hero Academia: Elég kedvelt, úgyhogy egy prbát biztos megér.

2017. ápr. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Naruto shippuuden, fairy tail hasonló és szerintem nagyon jo élmény igaz a fairy tailt nem akartam de ahogy elkezdtem nem tudtam abbahagyni és a az akame ga kill egyik kedvenc animém nagyon szomorú igy sokan nem szeretik mivel halnak meg szereplők de én igy is megfogom még nézni párszor a többit viszont nem Látam
2017. ápr. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát én pont 20 vagyok,és imádom az Inuyasha-t. A szinkronnal úgy általánosan bajom van,de ennél a sorozatnál mondhatjuk,hogy tetszik.

Számomra a Haiyore! Nyaruko-san nem volt túl izgi.Sablon lett nekem.

A Halo Legend-et nem láttam

A Naruto nem az én műfajom,sosem sikerült 5résznél többet megnézem belőle DE biztos van,amiért ennyiért szeretik. Ikonikus anime,szóval ha a műfaj tetszik,akkor érdemes lehet megnézni. A dragon ball ugyan ez.

A Code Geass tetszett,bár nem sorolnám a kedvenceim közé,igazán nyomot se hagyott.

A Fairy Tail már annál inkább,végig ugyan nem láttam,de azt kell,hogy mondjam egy jó anime.Érdemes megnézni. Már az első része is érdekes.

A Boku no hero Academia egy oltári baromság,jó értelemben persze.Ha jót akarsz nevetni,akkor mindenképp. Ráadásul a 2.évada is most kezdett el futni úgy,hogy hosszabban élvezheted már.

2017. ápr. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

-Naruto shippudent csak akkor persze ha végignézted a sima Narutot.De szigorúan fillermentesen nézd meg.Megspórolsz majd egy 220 részt az 500-ból minimum.

-Dragon ballt semmiképp.Én nem brom a dron ballt.De te ahogy látom bírod szóval te döntésed.

-akame ga kill nagyon jó mindenképp ajánlom


a többiről csak hallottam de nem láttam(vagy nem is hallottam) így azokról nem tudok mit írni.

2017. ápr. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ezekből csak egyet ismerek, mert még kezdő animés vok, az az Akame ga kill és zserintem az jó, érdemes megnézni
2017. ápr. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Ajánlom a Noragamit is 💕💕 nagyon jó imádtam legalább háromszor végignéztem fél évben az összes részt! Vagy egy kevésbé ismert a Masamune-kun no revenge picit furcsa de szerethető 💕💕
2017. ápr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Az Inuyashat meg a Naruto Shippuudent tapasztalatból ajánlom! :) Mind2nek érdekes és eseménydús a története. Az Inuyashat régebben láttam,szóval arról nem tudok bő ajánlót mondani:c A Naruto Shippuuden végét még nem láttam,most fogom újrakezdeni a shipput előlről. (Ha még nem láttad, a Narutót nézd meg előbb!)Annyi,hogy sok a filler...Ettől függetlenül szerintem a legjobb anime,sőt a shippuuden,szerintem sokkal izgalmasabb is,mint a Naruto-shounen jump. Nagyon jók a harcok és igazából az összes szereplőt és képességeiket is jobban megismerjük. Látjuk Sakurát,rögtön az elején ahogy harcol, Guy is megmutatja ténylegesen mire képes,akkor ténylegesen eljön az Itachi vs Sasuke párharc, Jiraiya is harcol,úgy ahogy tőle kitelik,lesz Naruto vs Kilencfarkú párharc...Amiről a shipu szól,az az Akatsuki és a terve,hogy minden bijuut elzárjon és az emiatt kitört háborúról.. Rengeteget sírtam,nevettem rajta. Voltak fájdalmas halálok is. (próbáltam spoiler mentesen,csak megemlítettem,hogy nekem mely csaták voltak a legemlékezetesebbek,de sokáig sorolhatnám) Mindenképpen ajánlom!!
2017. jún. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
One Piece. Egy percét sem fogod megbánni.
2017. aug. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sima Naruto és utána shippuuden.

Én nagyon szeretem.

2017. okt. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!