Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Érdemes megnézni ezeket az...

Érdemes megnézni ezeket az animéket?

Figyelt kérdés

Érdemes megnézni ezeket az animéket ?

Inuyasha (a magyar szinkron mennyire rossz? ha jól tudom nincs hozzá magyar felirat.)

Haiyore! Nyaruko-san

Halo Legend

Naruto shippuuden

Kill la kill

Dragon ball/dragon ball z a mangát már elkezdtem olvasni (400 körül járok a mangába) és az anime csak magyar szinkronnal van és az elég pocsék lett (szerintem).

Code Geass

Fairy tail

akame ga kill

Boku no hero academia



2017. ápr. 8. 11:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ezek közül csak a Code Geass-t és a Boku no Hero Academiát láttam. A Code Geass az egyik kedvencem, és a BnHA-t is nagyon szeretem, mert tökéletes kikapcsolódás és kadvelhetők a karakterek.
2017. okt. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nos én a felsoroltak közil csak a Halo Legend-t és Dragon ball-t nem láttam, igy azokrol nem tudok vélemyényt mondani.

Inuyasha: én nemrég kezdtem neki eddig tetszik és ajánlom figyelmedbe.

Haiyore! Nyaruko-san: szerintem jo lett

Naruto: Hát eröl lenne mit irni, de roviden nekem nagyon tetszet és ajáni tudom, mindenképen a sima Naruta-val kezd és utána a Shippuudent.

Kill la Kill: nem rosz bár nekem a történet nem tetszet anyira, de etöl fuggetlenül nem rosz.

Code Geass: Nekem nagyon tetszet, nemrég láttam és nagyon érdekes volt.

Fairy tail: ezt is ajálom, bár nekem nem tetszet anyira de nagyon sok ismerosom kedvenze, szoval "izlések és pofonok"

akame ga kill: ez egy szomoru történet mivel meghalnak sokan, de azért nem rosz.

Boku no hero acaemia: ezt midenél jobban ajánlom nekem nagyon tetszet remélem hogy neked is fog.

2018. jan. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!