Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Attack on titan kerdes!...

Attack on titan kerdes! Elolvastam a mangat es kb. minden vilagos egy dolgot kiveve. Hogyan csinaljak a titanokat?

Figyelt kérdés
Marmint en most konkretan Connie falujara gondolok, mert azt kizartnak tartom, hogy ott ultek csak az emberek es vartak, hogy titanna valtoztassak oket. Mert a marley-i emberek a szerummal valtoztatjak at oket de ez itt nem volt meg. Szoval megis hogyan? :D

2017. ápr. 14. 10:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az még pontosan nem derül ki, annyit tudni hogy Zeke (Majomtitán) változtatta át őket, ez az egyik képessége.
2017. ápr. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De nem csak az a kepessege, hogy este is tud mozogni es a tobbi titan is tud miatta? Meg hat intelligens de tud titanokat csinalni? :o
2017. ápr. 17. 19:29
 3/12 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom -nem biztos-, hogy képes titánokat létrehozni, vagyis embereket átalakítani, és tudja őket irányítani, így ha azt parancsolja nekik, hogy éjszaka is mozogjanak, akkor képesek mozogni. (Pl. a második évad első részében is, mikor a titánok egyszercsak futni kezdtek, az azért volt, mert azt parancsolta nekik).

És ő nem csak egy intelligens, hanem SPOILER! Ő is egy alakváltó, akárcsak Eren.

2017. ápr. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Utolso vegig olvastam a mangat, tudom, hogy ki Zeke. :) Csak nem tudom, hogy konkretan hogyan hozzak letre a titanokat de akkor lehet, hogy meg nem derult ki.
2017. ápr. 18. 18:51
 5/12 A kérdező kommentje:
De amugy a koordinator kepessege nem Erennel van? Vagy Historianal? Nem ezert akartak elkapni ot? Vagy attol meg valamilyen szinten Zeke is tudja oket iranyitani?
2017. ápr. 18. 18:54
 6/12 anonim ***** válasza:

De, már kiderült, hogy hogyan csinálják a titánokat. Ha elolvastad az eddigi fejezeteket, akkor tudhatod.

Először csak egy alakváltó volt, az első titán, Ymir Fritz. A halálakor az ereje 9 részre osztódott. A Marley királyság a 9-ből 7 titánt megszerzett, akik most az alakváltóik (jelenleg 5: Reiner, Annie, Zeke, Galliard és Pieck, plusz anno Berthold, és anno Reinerék barátja, akit Ymir megevett). Őket felhasználva készítettek és készítenek olyan szérumot, amivel az embereket titánokká lehet alakítani. Elviszik az embereket Paradis szigetre, ahol átváltoztatják őket és otthagyják, hogy titánként kóboroljanak és falják fel a saját népüket.

2017. ápr. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A koordinátor, a "Founding Titan", Erennél van, mivel Eren apja Grisha felfalta Frieda Reisst, aki a képesség hordozója volt, majd Eren falta fel Grishát. Mivel csak a királyi család tudja használni ezt a képességet, ezért Erennel érintkezésbe kell kerülnie pl. Kristával/Historiával.
2017. ápr. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen en ezeket ertem de meg mindig nem magyarazza meg semmi, hogy megis hogy valtoztak at a falubeli emberek! :D Es en erre vagyok kivancsi, marmint azt hittem, hogy valamin atsiklottam a mangaban vagy en nem tudom.
2017. ápr. 22. 10:39
 9/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg úgy, mint ahogy a többi is. Zeke beadta nekik a szérumot.
2017. ápr. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9-es : Erre én is gondoltam, de vajon a falusiak csak ott álltak, amíg Zeke beadja nekik?
2017. ápr. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!