Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animések, hozzátok fordulok...

Mommimo kérdése:

Animések, hozzátok fordulok útmutatásért. Boruto: Naruto Next Generations. Érdemes megnézni?

Figyelt kérdés

Láttam a rendes Narutót és a Shipuudent is. El akartam kezdeni nézni a Borutot is, de a komment szekcióban olyan aggasztó kommenteket találtam, ami nagyon elvette a kedvem ettől az egésztől. Olyat olvastam, hogy Naruto meghal, vagy eltűnik, már nem is emlékszem. Ez engem nagyon megrémít, mert én nagyon szerettem a Narutot, viszont ha most meghal, akkor annak az egész Naruto sorozatnak nem lesz értelme. A kérdés a következő: Narutoval mi történ? Ha valaki már látta eredeti nyelven a folytatást, vagy tud valami megbízható forrásból információt mi a jó isten történ Narutoval, kérem írja le. Spoilerezni egész nyugodtan lehet.

Előre is nagyon hálás vagyok!



#anime #Naruto #fantasy #Naruto next generations
2017. ápr. 24. 15:34
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Tényleg? Ez érdekes. Köszi!
2017. máj. 5. 20:08
 12/25 anonim ***** válasza:

Az a helyzet ezzel a "Naruto meghal" dologgal, hogy a Boruto úgy kezdődik, hogy Boruto harcol valakivel, és a vele folytatott párbeszéd azt sugallja, hogy megölte Narutót.

De egy pillanattal később kiderül, hogy ez még sok évvel a jövőben fog történni. És egyébként is, lehet, hogy csak úgy fogalmazta meg a mangaka, hogy félreértsék, és valójában nem halt meg. Mindenesetre, még nagyon sokára tudjuk meg a választ.

2017. máj. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Köszi! Keltsetek reményt bennem! :)

Ha majd kiderült az igazság, és valaki megtalálja ezt a kérdést, kérlek, megírná nekem? Köszönöm!

2017. máj. 8. 20:33
 14/25 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha szeretted a Narutót, akkor a Borutót is nézzed :D. A srác teljesen olyan mint az apja volt gyerekkorában.
2017. máj. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Igen, még a külseje is! Köszi!
2017. máj. 9. 15:14
 16/25 anonim ***** válasza:
Még nem jött hír róla hogy az animében meghalna. Bár az elején azt mondják Borutonak hogy téged is a hetedik után küldelek... de ez nem biztos hogy azt jelenti hogy meghalt 1. Lehet hogy azt jelenti hogy elküldte valahová például egy másik dimenzióba vagy valahova mittudomén :D 2. Lehet hogy ténleg azt hitte hogy megölte a hetediket közben meg lehet hogy nem is 3.lehet csak azért mondja hogy ártson Borutonak vagy mi és még ezer féle lehetőség van... Amúgy meg ez a jelenet 20 év múlva játszódik úgyhogy még nagyon sokáig fog élni! Nem is biztos hogy megölik Narutot mert az kicsit lehúzná a sorozatot, sokan abbahagynák... Ha meg meg is halna szerintem is visszahoznák őt. De szerintem nem fog meghalni! :D Addig is még sok évünk maradt aggódni ne most töprengj rajta ;)
2017. jún. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Köszi! Reményt öntöttél belém! :)
2017. jún. 18. 19:11
 18/25 anonim ***** válasza:
Kishimoto azt mondta hogy nem fog meghalni Naruto a Borutoban.
2017. szept. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Ténleg? Hol írta/mondta? Eltudod küldeni a linket? :DDD
2017. szept. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Köszi! Tényleg, el tudnád küldeni a linket?
2017. szept. 25. 15:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!