Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animések, hozzátok fordulok...

Mommimo kérdése:

Animések, hozzátok fordulok útmutatásért. Boruto: Naruto Next Generations. Érdemes megnézni?

Figyelt kérdés

Láttam a rendes Narutót és a Shipuudent is. El akartam kezdeni nézni a Borutot is, de a komment szekcióban olyan aggasztó kommenteket találtam, ami nagyon elvette a kedvem ettől az egésztől. Olyat olvastam, hogy Naruto meghal, vagy eltűnik, már nem is emlékszem. Ez engem nagyon megrémít, mert én nagyon szerettem a Narutot, viszont ha most meghal, akkor annak az egész Naruto sorozatnak nem lesz értelme. A kérdés a következő: Narutoval mi történ? Ha valaki már látta eredeti nyelven a folytatást, vagy tud valami megbízható forrásból információt mi a jó isten történ Narutoval, kérem írja le. Spoilerezni egész nyugodtan lehet.

Előre is nagyon hálás vagyok!



#anime #Naruto #fantasy #Naruto next generations
2017. ápr. 24. 15:34
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Kicsit régi kérdés de azért leírom. A Naruto Manga 662-ben Naruto és Sasuke egy csata során meghalnak. És a rész címe is az hogy "A True Ending". A folytatást nem tudom hogy vissza hozzák-e őket valamilyen módon de ilyen címmel nem hiszem hogy ez lesz.
2018. ápr. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Noooooooooo! Remélem visszahozzák őket! Köszönöm!
2018. jún. 12. 16:39
 23/25 anonim válasza:
Igen,a Naruto manga 662-ben meghal Naruto és Sasuke is ,de ez még a Naruto Shippudenben, a háború alatt történik. Ekkor kapják rikudou sennintől azt az erőt amivel megtudják állítani Madarát , és ezáltal nem halnak meg. Azt még nem tudni hogy Naruto meghal-e vagy nem a Boruto-ban. Én is csak azt tudom mondani hogy nézd az animét vagy olvasd a mangát!;)
2018. okt. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

Hát én sem nagyon merek belekezdeni a Borutóba... Bár ez, hogy Naruto esetleg meghal, még eszembe se jutott. Én inkább csak amiatt aggódom, hogy elveszik a Naruto varázsa. Ez olyan, mintha pl. Harry Potter gyerekéről is lenne egy 7-8 részes filmsorozat.

Végigkísértük azt ahogy Naruto felnő. És ezek után olyan furcsa érzés azt nézni, ahogy szeretett főhősünk helyét átveszi a fia. Biztos megszoknám idővel a helyzetet. De a probléma hogy nem akarom megszokni. Nem szeretem azt amikor lezárnak egy animét (mármint 'teljesen'), majd újra elkezdik, de már nem arról szól amiről eddig szólt, ami miatt szerettem.


Nem tudom ezt normálisabban elmagyarázni. Remélem valamennyire azért érthető.


Egyébként nem hinném, hogy Narutót megölik. Gondolj csak bele. Ha Narutót megölnék a mangában / animében, mekkora lehúzást kapnának már. Maguk alatt vágnák a fát, ha ezt megtennék (és szerintem ezzel a készítők és a mangaka is tisztában van).

2019. febr. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Igen érdemes!Én is nemrég kezdtem el,az eleje kicsit unalmas de a chunin vizsgátol fasza!Lehet hogy már kinézted,de aki olvassa annak is javaslom!
2022. febr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!