Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Fairy Tail. Eddig néztem....

Mommimo kérdése:

Fairy Tail. Eddig néztem. Érdemes tovább néznem?

Figyelt kérdés

Kb valahol az 50 és a 60 rész között vagyok. Érdemes tovább néznem? Lucy és Natsu összejönnek? Vagy ha nem is jönnek össze, de saccperkábé hányszor menti meg még Lucyt Natsu?

Előre is köszönöm!



2017. ápr. 24. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Én biztos nézném tovább ha már ilyen sok részt láttam volna belőle. :D Egyébként bocsánat, de nem tudok válaszolni a kérdésedre. :(
2017. ápr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A fairy tail első 60-80 része kb csak a karakterek bemutatása a háttértörténetek elmesélése egy-egy aktuális story-al. Ahol te tartasz kb utána kezd beindulni a cselekmény igazán szóval igen nyugodtan folytasd ha eddig tetszett. Nem fognak összejönni legalábbis ameddig én néztem nem volt ilyesmi , nyilván van köztük vonzódás de ez nincs nagyon kidolgozva nem is erről szól. Viszont jópárszor megfogja menteni még.
2017. ápr. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2017. ápr. 25. 09:19
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, nemm tudtam vegigírni. Köszönöm!
2017. ápr. 25. 09:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez nem egy szerelmes anime. Nem fognak összejönni, max a legeslegvégén.
2017. máj. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kár, pedig bírom a párost. Köszi!
2017. máj. 8. 20:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Tényleg nem szerelmes anime, de natsu nagyon sokszor fogja megmenteni lucyt
2017. máj. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. jún. 1. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!