Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Sürgős! Rita Monaldi és...

Sürgős! Rita Monaldi és Francesco Sorti féle Imprimatur sorozat könyveiről mi a véleményetek, érdemes megvásárolni? Karácsonyra lenne ajándék és ezt néztem ki.

Figyelt kérdés
És valaki leírhatná hogy vannak sorban a könyvek mert az interneten össze-vissza vannak és nem tudom melyik lehet az igaz
2011. dec. 19. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Imprimatur, Secretum, Veritas, Mysterium.


Én most vettem meg az első hármat, és az Imprimaturt olvasom. Naggyon jó, pedig tartottam tőle, mert sokan mondták, hogy vontatott, unalmas. De nem az. Csak nem az a tipikus limonádé "történelmi" thriller, hanem tényleg az. Betekintést nyújt a XVII. századi "orvostudományba", gasztromómiába, mindennapi szokásokba. Míg eddig soha nem érdekelt például a francia abszolutizmus meg XIV. Lajos meg ez az egész, most egy teljesen más perspektívából bemutatva nagyon érdekesnek találom. És még tudnék mondani egy csomó pozitívumot. Szóval szerintem érdemes megvásárolni egy olyan ember számára, aki nyitott az ilyen típusú könyvekre:)

19/L

2011. dec. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen akkor ez egy nagyon jó ajándék lesz apának mert ő eddig is imádta ezt a kort.
2011. dec. 19. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!