Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Attack on Titan kerdes? Miert?

Attack on Titan kerdes? Miert?

Figyelt kérdés
Sose voltam olyan NAGY fanja a sorozatnak, nekem csak egy sima popcorn anime volt semmi tobb. Viszont a 2.evad 6.resz trailerbe valaki atalakul a colossal titan-a'. Utolag utana olvastam Bertold= Colossal titan, Reiner=Armored titan, de akkor miert romboljak le a falat, ez miert jo nekik? nem ertem most mi a sorozat lenyege, hova a halad a tortenet, mit szeretnenek elerni, ha valaki szepen leirna nekem az megkoszonnem mert a sztorit nem vagom.

2017. ápr. 30. 00:22
 1/2 Kosbor24 ***** válasza:

Ez elég bonyolult, ha valaki csak az animét nézi. Bár személy szerint én sem teljesen vágom a sztorit, elég wtf. Na mindegy, SPOILER

Berthold, Reiner, Annie és egy barátjuk, Marcel (akit megevett Ymir titánja) egy kontinensről érkeztek ide, a Paradicsom nevű szigetre, ahol a falak is vannak. Több emberi faj van, az egyik lenyomta a másikat, a szigetre menekült a vesztes fél, de vannak olyanok, akik mégis a kontinensen maradtak. Na ilyen ez a négy is. Őket kiválasztották a feladatra, hogy alakváltók lehessenek, beléjük nevelték, hogy a szigeten élőknek meg kell halniuk, majd odaküldték őket. A feladatuk még többek között megszerezni azt az erőt, amit Eren birtokol, gondolom ezért is nem egy támadással pusztították ki az emberiséget. Személyes okok miatt valószínűleg Marcel-t is meg akarják bosszulni, de lehet, hogy ezt már én kombinálom túl.

Megpróbáltam röviden összefoglalni, de őszintén szólva még én is belekavarodtam párszor. Remélem azért a lényeg érthető ><

2017. ápr. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tipikusan olyan kérdés ez, amire előbb-utóbb meg fogja adni a választ a sztori :D Ahogy az előző is írta, a manga már adott is rá egy választ, de arra kell készülni, hogy az anime más befejezést tervez, tehát még az is lehet, hogy máshogy is magyarázzák meg, miért történt minden úgy, ahogy.
2017. ápr. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!