Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyek a legjobb többrészes...

Melyek a legjobb többrészes shounen ai animék?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, mint például a Super Lovers. Legyen szép grafika,jó történet,és legyen sok része. :)

2017. máj. 7. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Sajnos eleve nincs sok shounen ai, nemhogy sokrészes :/.


Az én kedvenc shounen ai animém a Love Stage. Való igaz, csak 10 részes. De nagyon vicces, szórakoztató, jók a karakterek, a hangulat, a zene.


És amit még megemlítenék az a Yuri on Ice, ami nem kifejezetten "shounen ai", mivel nem mondják ki közvetlenül, hogy a két főszereplő szereti egymást, minden csak sejtetés szintjén van, tehát nincs explicit szexualitás, de szerintem ettől is olyan jó. Ez sincs több 12 résznél, de készül mozifilm, és a sikerét tekintve teljesen biztos, hogy folytatást is kap.

2017. máj. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Nincs sok? Az elmúlt 5 szezonban jött 3 movie 4 sorozat (bár abból 2 a Super Lovers 2 évadja) és egy 20 részes ONA. Ezekből az egyik movie Myanimelisten minden idők 21. legmagasabb értékelésű egészestés mozija és a 4. csak tavalyról.


Próbálj meg minőségi shoujo ai-t találni, ami nem ßuzivicc (Yuru Yuri és társai) vagy softcore hentai (Valkyrie Drive), hanem normálisan kezeli a romantikát. Nem hiszem, hogy 1-2 címnél többet találsz az elmúlt 10 évből és talán még 1-2 2000-ig visszamenőleg. És azt sem tudom, hogy a Netsuzou Trap-től és a Citrustól mit lehet várni a jövőben. Nem ismerem a mangákat, de a Trap stúdiója és rendezője eddig szart se csinált, a Citrusról meg még csak annyit tudni, hogy lesz.

2017. máj. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én ezt nem nevezném soknak.
2017. máj. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A nullához képest, és figyelembe véve, hogy erőteljesen rétegműfajról van szó, a 8 azért nem kevés. Pláne, hogy ez a szám még mindig a pszeudo-shounen ai sorozatok, mint például a Yuri on Ice NÉLKÜL értendő.
2017. máj. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Címeket tudnátok mondani? :) Nagyon érdekelnek az ilyen animék
2017. máj. 7. 16:30
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja hát ha az utóbbi szezonokat nézzük, akkor valóban elmondható, hogy 8 nem semmi. én overall értettem, hogy nem sok.


Kérdezőnek:


Doukyuusei

Spiritpact

Gakuen Handsome

Hybrid Child

Wild Adapter


ÉS Junjou Romantica és Sekai-ichi Hatsukoi az egyetlenek tudtommal, amik folytatást is kaptak.

2017. máj. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Junjou Romantica és Sekai-ichi Hatsukoi nincs fent valahol jó minőségben? Megnéztem az első részeket,de borzalmas a minőség indavideón :D


Köszönöm az eddigi válaszokat

2017. máj. 8. 14:21
 8/9 anonim válasza:

Sukisho

No.6

Tight rope

Sex pistols

Kono danshi széria

Ugye a Sekai ichi hatsukoi + ova

Junjou romantica

Princess princess

Makai ouji: Devils & realist

Love Stage

Doukuusei

Kaze to ki no uta

Papa to kiss in the dark

Loveless

Hybrid child

Ikoku irokoi romantan

Izé, hirtelen ennyi jutott eszembe:)

2017. jún. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 pinkllama válasza:

Caramel honey

Csak csók van benne nagyon nagyon kawaii

30 részes viszont csak 1 percesek a részek amit sajnálok benne

Szerintem érdemesbelenézni :)

2019. júl. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!