Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Akama Ga Kill népszerű a...

Az Akama Ga Kill népszerű a magyaroknál? Én megnéztem és szerintem egyik legjobb anime amit valaha láttam shounen műfajban

Figyelt kérdés
És ha már itt tartunk tudnátok hozzá hasonló animét írni? Válaszokat előre is köszönöm

2016. márc. 24. 15:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem annyira, az átlagos shounen hypet anno megkapta, de ennyi. Szerintem borzalmas, inkább egy gurofeszt anime, mint shounen, nem ajánlanám 18 alatt, nem tanít inkább rombol. Hatásvadász, és dramaturgialiag (meg történetileg is) egy hatalmas nulla.


Az egész arról szól hogy ki tudja brutálisabban megölni a másikat, semmi értelme nincsen. Gyakorlatilag a Liveleak anime verziója, sokkoló brutalittásával akar behúzni nézőket. Ennyi erővel a Tokyo TV anno szíriai kivégzéseket is mutathatott volna...


Elárulom csak európában van ekkora híre, Japánban egyáltalán nem volt ennyire sikeres.

2016. márc. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Értem lényegében igazad van de nekem tetszett mondjuk amikor egymás után leölik kedvenc karaktered azért idegesítő volt a brutalitást mert már megszoktam:) És köszönöm a válaszod:)
2016. márc. 24. 16:42
 3/18 anonim ***** válasza:
Öljék le, ez van, de legyen értelme abba hogy meghalt, lehessen drámázni, vagy valami, ne csak egy áldozat legyen a vágóhídon.
2016. márc. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem viszonylag népszerű, amennyire a személyes ismerőseimen és a gyakorikérdéseken le tudom mérni a magyar közönséget. Igazán jónak senki sem tartja, de az átlagnál jobbnak.


Szerintem tök átlagos, vagyis valahol egy erős 5/10 környékére teszem.


"amikor egymás után leölik kedvenc karaktered azért idegesítő"


Igen, pontosan ez volt a legnagyobb baja. Teljesen öncélúan ölte halomra a karaktereit, csak hogy sokkoljon. Adott pár részt, aminek a célja, hogy megkedveld a következő áldozatot, aztán kasza. A történethez pedig szinte semmit nem tett hozzá. Így viszont a haláluk hamar elvesztette a súlyát és a végére már inkább volt röhejes. Esdeath pedig egy rossz karakter és egyenesen borzalmas antagonista. Egy hiteles főgonosz egyszerűen nem alázhatja meg magát annyira és nem adhatja el a méltóságát úgy, ahogy ő, továbbá fan service forrás sem lehet. Legalábbis nem olyan módon, mint abban. Emlékeim szerint (sajnos) átlagosan éretlenül kezeli a sorozat a meztelenséget is. Szintén csak öncélú és shounen kliséket követ. Lehetne ezt jól csinálni, de meg sem próbálták.


Fejből tudnék komolyabb belegondolás nélkül 10 shounent mondani, ami a földbe döngöli.

2016. márc. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Értem akkor írhatnál párat mert most nincs mit nézzek aza baj nálam 24rész 1nap :\
2016. márc. 24. 19:14
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

8 éve 16 évesen még én is napi 20-30 részt néztem, már sok. Meg igazából értelmes animét nem találok ami érdekelne. :D



Berserk, Rainbow, Mushishi, Ginga Eiyuu ha nem láttad kötelező.

2016. márc. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszi bele nézek hallottam tokyo ghulrol meg az attackon titanról mint shounen ezeket érdemes elkezdeni?
2016. márc. 24. 20:04
 8/18 anonim ***** válasza:
68%

Tokyo Ghoul mangája remek. 8/10


Az animéje szánalmasan gagyi. 2/10


Shingeki mangája egész érdekes. 6-7/10


Animéje borzalmasan vonatatott. 3/10


Engem ilyen átlag shounenné butított marketingelt animék nem vesznek meg.

2016. márc. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Értem valahogy éreztem hogy az anime mangájukhoz képest eléggé gagyi szóval akkor jól döntöttem :)
2016. márc. 24. 20:15
 10/18 A kérdező kommentje:
Amugy amikor egy animét végignézek akkor belegondolok mit csináltam volna én magam az animébe meg szarul kezdem érezni magam hogy egy jó animét megint végig néztem azt megint 2-3 napig keresek hozzá hasonlót csak én érzek így?
2016. márc. 24. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!