Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ismertek valami nagyon gyagyi/...

Ismertek valami nagyon gyagyi/borzalmas rajzfilmet/animét?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy olyan rajzfilmet keresek, ami teljesen rossz.

Egy olyat, ami történetileg, illetve képileg is szar. Az sem hátrány ha semmi értelme sincs. Valami olyan kellene, amit egyszerűen nem lehet végignézni, annyira unalmas, értelmetlen, és rosszul érzed magad a nézése közben.

Előnyös ha nagyon-nagyon rossz az egész minősége(animálási stílus hasonló "szarra" gondoltam, mint pld. a Kis Vuk(ugye az új 3D-shez). A lényeg, hogy kín szenvedés legyen végignézni.

Az sem baj ha anime.



2017. máj. 11. 19:04
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

A kérdés teljesen komoly, szükségem lenne egy ilyenre. Órákig google-öztem, de nem találtam semmit.

Kérem az admint ne törölje a kérdést, legalább addig amíg nem kapok rá pár rendes választ.

2017. máj. 11. 19:10
 2/20 anonim válasza:
100%
Kapcsolj az m2-re napközben... A mai mesék nagy részét számomra kínszenvedés végignézni. Képileg is, és történetileg is. Hülyének nézik a gyereket...
2017. máj. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Te is tudod, hogy nem ilyenre gondoltam. De azért köszi.
2017. máj. 11. 19:18
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
A Car's Life: Sparky's Big Adventure
2017. máj. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Animék közül nyugodt szívvel tudom ajánlani a Mayoigát illetve a Phantasy Star Online 2 The Animationt. Ezek azok az animék, amiket 1 ponttal tudok értékelni, a PSO2-t végig se néztem, a Mayoigát meg csak azért néztem meg, mert nem tudtam eldönteni, hogy a készítők ezt komolyan gondolták avagy sem.
2017. máj. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Foodfight. Ennek érdemes utánaolvasni is, akkor képben leszel, hogy pontosan mekkora katasztrofális kudarc az egész.


A Dingo Pictures és a Video Brinquedo alkotásai.


A három olasz Titanic rajzfilm (Titanic: The Legend Goes On, The Legend of the Titanic és Tentacolino).


Hirtelen ennyi jutott az eszembe, de vannak oldalak, ahol össze vannak gyűjtve az ilyenek, például:

[link]

[link]

[link]

[link]

2017. máj. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Mindenkinek ment a zöld.
2017. máj. 11. 21:49
 8/20 anonim ***** válasza:
Sajnos az animálás jo igy nem felel meg de történetileg stb a kampfer megfelelne
2017. máj. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Berserk 2016. A sztori tűrhető, de a 3D animáció, a rendezés és a hangdizájn még a Kis Vuk 2-t is alulmúlja.
2017. máj. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
Boku no pico
2017. máj. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!