Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen rajzfilmet nézne meg a...

Milyen rajzfilmet nézne meg a mai 11-16 korosztály?

Figyelt kérdés
Mondjuk a 3D-seket, vagy az animéket jobban kedvelik? Legyen benne betétdal? stb. Szeretnék csinálni egy saját sorozatot.

2017. febr. 11. 18:49
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Ha közönség igényt szeretnél kiszolgálni, ahhoz nagyon nem elég egy jó ötlet (ami neked nincs) hanem sok év rutin kell, illetve ez a korcsoport nagyon nem vonható össze, legutóbb a Jégvarázsnak sikerült előtte már nem is emlékszem, talán a Némó volt még elég népszerű.


Azt meg tudok mondani, hogy ne anime legyen.

2017. febr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Ötletem van. Nem fogom viszont még közszemlére tenni, ugyan is nem szeretném, ha ellopnák, vagy előitéleteket terjesztenének róla :) Egyébként a lényeg az, hogy ne a kisovodás, vagy az elsős, hanem egy felsős, max 4.-es nézze meg. Csak arra vagyok kiváncs, mi az amit megnéznének a "mai fiatalok" :)
2017. febr. 11. 19:09
 3/28 anonim ***** válasza:
Ha jól csinálod, lesz benne valami értékelhető produktum , akkor szerintem talán meg fogja találni a közönségét mindenképpen. Szerintem, hogyha van ötleted, fullosra dolgozd ki, aztán valósítsad meg; ozt max nem nyer el akkora ismertséget; mint szeretnéd, de ha jó lesz, szerintem valószínű, hogy akadhat rá közönség, hogy fog is.
2017. febr. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Egyébként meg van az ötlet, a facebook oldal, a főcím és 3 betétdal (angolul is), az összes rész címe, és weboldala is van. Az egyetlen amit nem tudok megoldani az az animáció. De mielőtt belekezdek, tudnom kell milyen rajzoláss tetszene a célközönségnek. Mert pl. a nickelodelonon meg a disney csatornán (nem nézem általában, csak az interneten néztem utána) csupa filmet vagy 2D-s sorozatot adnak. (Az Alvinnn! és a mókusok kivétel, az 3D-s) :)
2017. febr. 11. 19:24
 5/28 anonim ***** válasza:
#3 vagyok, én szerintem a 2D-s animációval rajzolt mesék jobbak, bár 3D-vel is lehet ügyeset alkotni, mert pl a Shrek az tetszik, de szerintem úgy általánosságban a 2D-sek sokkal jobbak,de szerintem lehet, hogy csinálhatnál egy kis közvéleménykutatás-féleséget, hogy kiderítsd, az embereknek melyik tetszik jobban. Én amúgy 25 vagyok
2017. febr. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Na igen! Ez egy közvélemény kutatás! :)
2017. febr. 11. 19:41
 7/28 anonim ***** válasza:
52%
3D drága vagy nagyon sokáig kell tanulnod, hogy élvezhetőt alkoss
2017. febr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Találtam egy "ingyenes" 3D-s programot. Na már most, vagy a program a nagyon visszamaradott, vagy a készítői :) (ez vicc volt) Engem meg aztán ne féltsetek! Tegnap lettem 13,de már 9 évesen mini animációkat, meg rajzfilm féléket készítettem! (KOMOLY!) De a többségük elveszett... de újra megvalósitom majd őket! ;)
2017. febr. 11. 19:45
 9/28 anonim ***** válasza:
Tudom ajánlani a Blender 3D-t jómagam is hobbiszinten szórakozgatok benne, pont ezért tudom elsőkézből mondani, hogy nagyon sok idő kell, mire élvezhetőt alkotsz, alsóhangon több hónap mire komoly szinten belejösz a 3d modellezésbe, kellene egy kis rendezés egy kis vágás, aztán jöhet a pepecselés a jelenetekkel. Az első résszel kész lehetsz őszre, ha most neki kezdesz.
2017. febr. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Én is pont ezt találtam. Még nem töltöttem el. Tényleg ingyenes? Hogy képzeljem el? Egérrel alakítkatom egy virtuális "anyagot", mint valami gyúrmát? Építkezni kell, csont, izmok, bőr, ruha stb.?
2017. febr. 11. 19:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!