Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ismertek valami nagyon gyagyi/...

Ismertek valami nagyon gyagyi/borzalmas rajzfilmet/animét?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy olyan rajzfilmet keresek, ami teljesen rossz.

Egy olyat, ami történetileg, illetve képileg is szar. Az sem hátrány ha semmi értelme sincs. Valami olyan kellene, amit egyszerűen nem lehet végignézni, annyira unalmas, értelmetlen, és rosszul érzed magad a nézése közben.

Előnyös ha nagyon-nagyon rossz az egész minősége(animálási stílus hasonló "szarra" gondoltam, mint pld. a Kis Vuk(ugye az új 3D-shez). A lényeg, hogy kín szenvedés legyen végignézni.

Az sem baj ha anime.



2017. máj. 11. 19:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
42%
Attack on Titan
2017. máj. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
49%

Az Attack on Titan baromi jó,már bocsánat.Ezt semmi sértésből,ritkán nézek animéket,de az Attack on Titan felkeltette az érdeklődésemet,és felülmúlta az elvárásaimat.A történetére nem mondanám,hogy kiváló,de egy jónak elmegy,az animáció az egyik kedvencem,és egy hétig megállás nélkül néztem,szóval nem kibírhatatlan.Persze ahogy te gondolod,nem akarok beleszólni.

A kérdésedre pedig:

A Postás Pat film-kicsiként teljesen oda voltam a rajzfiléért,de komolyan,ez így mi??És mi volt ezzel a készítők célja?

2017. máj. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Ránéztem erre a Boku no Picura.. Bocs, de én nem hentait keresek.. Főleg nem meleg hentait ember... Gondolkozz már te állat.


A többieknek köszönöm a választ.

2017. máj. 13. 14:19
 14/20 anonim ***** válasza:

Beating angel.

Nem katasztrofálisan rossz, de azért... én hamar besokalltam tőle. Van egy angyal, aki véresre ver mindenkit, de persze csak "poénból". Ugyanakkor mivel angyal, ezért azon nyomban meg is gyógyítja, akit mérgében véresre vert. Gyakran épp ezért megenged magának kifejezetten szadista tettlegességet is, pl derébatöri a haverjait, stb.


Borzasztóan fárasztó ezt kb 10 percenként végignézni, hogy fröcsög a vér, mert épp megjött a leány angyalka mensije, és morci tőle, és ennél fogva mások számára is véres eseményt okoz, pl lefejezés, amputáció... Aztán varázsol egyet, és egyből épségben van a korábbi áldozat.


Eléggé monotonnal éltem meg... Fárasztó gyerekes fas. Zság.

2017. máj. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
68%
hát nem a kampfer
2017. máj. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Előző előtti vagyok, KORRIGÁLOK!

Beating Angel Dokuro-chan

[link]

2017. máj. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül felel meg a te leírásodnak, inkább olyan 'húbazzeg' élmény megnézni az alábbi két egész estés rajzfilmet:

Terhelt Terkel

Szabadítsátok ki Jimmy-t!

2017. máj. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
A Terhelt Terkel-t láttam régebben. Az tényleg olyan "húb*zdmeg" élmény volt. XD
2017. máj. 14. 12:52
 19/20 anonim ***** válasza:
Terhelt Terkel. :D Az mekkora... xD Nem mondanám gagyinak, de egy kissé meg"terhelő". ;) A dánok is tudnak valamit... xD Élőszereplősben ah megnézed Lars Von Trier-től az Antikrisztust (pszichotrhiller-horror), attól hányingered lesz esélyesen... Bár az viszonylag színvonalas, de ha már "beteg" filmekről is szó van... Meg dánokról... Bár az animék között könnyebb találni eszement dolgokat... xD
2017. máj. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
#10 Nemár,én akartam :D
2017. máj. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!