Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Shingeki no Kyojin új...

A Shingeki no Kyojin új openingjében ennek van jelentősége?

Figyelt kérdés
Van jelentősége annak, hogy a karaktereket valami fénylő energiával ábrázolják a mellkasukban? Ez benne lesz a történetben, vagy csak azért csinálták így, mert jól néz ki?

2017. máj. 14. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Jól néz ki, metafora, és a szöveg miatt is mondja ,,bátor szív" azt mutatja.
2017. máj. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az opening végén dinoszaurusz meg repülő bálna is látható, szerinted azoknak mennyi jelentősége van?:'D

De ha már valami magyarázat kell, akkor még amit az első írt, annak lehet rációja.

(Ha valami jelentőséget keresel, akkor ott az ending, az kb. végig egy hatalmas spoiler, bár szerintem azoknak, akik csak az animét nézik és az évek során sikeresen elkerülték a spoilereket, semmit se jelentenek a képek).

2017. máj. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A világító szíveknek tényleg nem látszik, hogy valódi jelentősége lenne.


#2 Az ending szerintem inkább easter egg a mangaolvasóknak, mint spoiler, aki nem olvassa a mangát az kizárt hogy megértse a képeket. Így, hogy a néző nem ért meg semmit belőle, csak még sejtelmesebbé teszi a történetet szerintem. :)

2017. máj. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Második: Azokra nem is figyeltem fel különösebben :D. De ki tudja, lehet később a dinoszauroszok lesznek a legnagyobb ellenség, és manőverfelszerelés helyett repülő bálnákon fognak repülni :P
2017. máj. 15. 22:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Semmi jelentősége. Mivel minden élőlényt ábrázol.

Ha csak a Eldeaiak lennének "összekötve", annak lenne értelme, de így nincsen.

2017. máj. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!