Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Kabaneri of the Iron Fortress...

Kosbor24 kérdése:

Kabaneri of the Iron Fortress vs. Attack on Titan? Melyik a jobb? (Aki mindkettőt látta)

Figyelt kérdés

2017. ápr. 6. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Egy szinten vannak, mindkettő középszerű, átlagos, de élvezhető. Sokan az AoT mellett üvöltöznek, mondván, hogy sokkal jobb, de csak annyiban igaz ez, hogy a Kabaneri enyhén "másolja" az AoT sztoriját, meglovagolta a bevételeket. Amúgy én nem értettem soha, miről beszélnek azok, akik azt állítják, hogy a Kabaneri full on AoT copy, mert az AoT meg másik 100 műből másol, mert az sem mutatott semmi újat.
2017. ápr. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attack on Titan szerintem sokkal élvezhetőbb
2017. ápr. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Attack on Titan - nézhető és szórakoztató, jól el voltam vele, a hibái ellenére


Iron Fortress - szenvedés az egész, béna, az egész egy vicc

2017. ápr. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A Kabaneri érdekelt egy jó darabig, de mivel kinyírták benne az egyetlen számomra értékelhető karaktert.... Így az mondom hogy az Attack on Titan jobb.
2017. ápr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Aot sokkal jobb.
2017. ápr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. ápr. 16. 07:21
 7/8 Letta_ válasza:
32%

Egyértelműen az Attack on titan a jobb.. Persze ez attól függ, hogy ki milyen témájú animét szeret. Már az első rész inditása is valami fantasztikus. Az elején kissé aggódtam is emiatt.. hogy az erős kezdés után el fog laposodni. DE NEM!! Minden egyes részben van valami új és elgondolkoztató. Az elejétő fogva megválaszolatlan kérdések vannak. Például hogy honnan jöttek az óriások..Folyamatosan tudunk meg egyre többet és minden új válasz esetén több kérdés fogalmazódik meg. Az utolsó rész ugyanolyan izgalmas és élvezetes mint az első. A grafika egyébként az elején fura és engem picit zavart de hamar meglehet szokni. A második évadtól nagyon féltem, hogy nem fogják tudni jól megcsinálni. Rengeteg kiskapu lehet ebben az animében amibe belefutnak és akkor kész vége elbasszák. De eddig tartja a szinvonalat. Minden rész egyre jobb és jobb.

A kabaneri.. amikor olvastam az ismertetőjét brutál jóra számitottam. Tény hogy Attack on titan koppintás..A története hasonló sőt az első része kb ugyan az annyi különbséggel hogy zombik vagyis kabanerik vannak nem óriások. Az első résznél még úgy gondoltam hogy nem is rossz lehet ez még jó de sajnos nagyon elszúrták. A világ nincs úgy kidolgozva és bár az attack on titanban sem derült ki honnan származtak az óriások ebben az animében még a gondolat sem merül fel hogy honnan jöhettek volna... nincs utalás arra hogy ki akarják deriteni. Rengeteg baromság van benne. SPOILER!!!pl hogy a főhőst megharapják az meg folytogatja magát és jé nem hal meg. Félig ember félig kabane lesz elég reális.. Vagy pl hogy a kabanerik megmentik többször is az embereket mégis meg akarják ölni őket.. Érdekesen fejezik ki a hálájukat nem igaz? xd A főszereplő borzalmasan néz ki az első rész után pedig CSAK VONATOZNAK. Ami borzalmasan unalmas.. kb a felééig jutottam el ennek az animének de képtelen voltam tovább nézni annyira ratyi. Azt sem értem miért néztem addig.. Mondanám hogy csak magas volt a szinvonalam hiszen az attack on titanból indultam ki de ha nem lenne ez az anime akkor is brutál szar lenne.

Persze ez csak az én személyes véleményem

2017. ápr. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Komolyan elkönnyezek azon hogy az emberek nem az Aot-ot istenesítik és a Kabaneris meg lehordják. Kezdhetjük a grafikánál ... mind kettőnek nagyszerű és részletesen kidolgozott műveket kaptunk grafikába. A történet alapján " Fel sem merült az ötlet honnan jönnek a kabane-k " annyira érdekes hogy ezt az Aot-ba se siették el. Míg az Aot-ot tudták folytatni mert az előbb jött ki és előbb szerezte meg a rajongó táborát ezért tudták a bevétel miatt ( Utóbbi saját gondolat ) a történet háát semmibe nem tudtak olyat mutatni ami az átlag animékből ki emelhetné őket ... sok olyan animét lehet találni ahol apokalipszis van meg amibe van akció meg egyéb ... szerintem fölösleges a " Fallosz " méregetés az alapján hogy melyik jobb, ízlés kérdése. Én mind kettőt megnéztem és semmi kimagaslót nem mutattak a grafikán kívül. De mind kettőbe volt szerethető és az utálható karakter ... ennyi elég volt hogy megnézzem.
2018. szept. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!