Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Watashi ga Motete Dousunda...

Watashi ga Motete Dousunda csak nekem nem tetszik?

Figyelt kérdés

SPOILER, de csak az első 3 rész^^"


először azt hittem tudok majd azonosulni a főszereplővel, de a 3.résznél tartok és nem így történt:/

Én is kicsit ducibb vagyok és imádom a yaoi-t. Lehet én vagyok hozzá szokva a komolyabb művekhez és azért nem tudom ezt értékelni.

Az első rész oké volt, de amikor 1 hét alatt "csinosra fogyott" a csaj az kicsit meglepett, arra számítottam kicsit realisztikusabb lesz.

A másik: eddig bottal se akartak hozzá érni és bántották. Miután lefogyott körbe ugrálják. Csak a külseje változott, a személyisége nem. Szóval tényleg csak a külső számít? Ha kövérem mondta volna, hogy otaku akkor az mindennek a végét jelentette volna.


Csak annyit szeretnék tudni, hogy más is fenn akadt ezen? Sajnálom, hogy nekem ennyire nem tetszik mert a kedvenc mangakám készítette:/



#anime #manga #Watashi ga Motete Dousunda
2017. jún. 9. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is most kezdtem nézni. Én úgy vélem, az, ami számodra kiábrándító az animében, az valójában egy jogos társadalomkritika. Valamint a kamaszkorúak kialakulatlan életszemléletét, értékrendszerét teszi górcső alá.


Ugyanis sok tini, de nem kevés felnőtt csorba, torz értékrendszerrel bír. És ennek egyik eleme, hogy sajnos a külsőségeket istenítik, a lelki és szellemi értékeket meg sokadlagosnak tartják, olykor kifejezetten zavarónak. Tehát az emberek többségéről beszélek, hogyan vélekednek, és milyen az értékrendszerük.


Az anime, ezek szerint, ezt figurázza ki. Legalábbis én is az elejéről tudok csak nyilatkozni.


Valós beszámolók alapján, meg kis részt az animék alapján Japánban is sajnos sok a felszínes, meg másokat kibeszélő, besározó tini. Ez a világon a legtöbb helyen sajnos életkori sajátosság, de tisztelet a kivételnek.


(Kamasz koromban se beszéltem ki másokat, legalábbis igen ritkán estem ilyen hibába, és ha rádöbbenten, akkor nekem lelkiism.furdalásom volt, és jóvá tettem. De 99%-ban kamaszként is vagy hallgattam -mert ugye a többséggel, vagy az izmossal szembemenne kvázi öngyilok lehet-, vagy pedig a szemébe mondtam az illetőnek, ha kritikám volt róla, bár amikor jogos önvédelemről volt szó részemről, az más, olyankor a támadó fegyverével lehet élni, az jogos.)


Tehát érthető számomra, amit az anime sugall evvel:


szatirikus, kifigurázza sok tini és felnőtt eme jellemhibáját, miszerint ha jól néz ki, lehet bunkó és hülye az illető, akkor is odavannak érte; vagy ha érdekük fűződik hozzá (bár egyes népekre extrém módon jellemző ez, inkább ezt nem fejtem ki itt). De ha nem néz ki jó, lehet akármilyen egyéniség, értelmes, okos, jóindulatú, vagy számos képessége:

szarnak rá, akár piszkálják, mert ugye akin lehet taposni, azon taposnak, sajnos.


(Bár van rá példa, hogy valaki miközben bűnronda, de ha matekzsenni a ronda illető, és a matekházit meg kell írni, akkor sunyin a képébe mosolyognak, hogy "lécci ííírd meg a házimaaaat, léccilécci :)"

Jellemtelenek...)

2017. jún. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak egy gagyi fiúhárem az egész. Nemi képzelgés.


Anime ami szerintem nagyon jó: Kuragehime

Van egy manga kicsit fura de egész jó: Pochamani

2017. jún. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!