Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » SPOILER! A Shingeki no Kyojin/...

SPOILER! A Shingeki no Kyojin/Attack on Titan manga olvasók! Eren meg fog halni 8 éven belül?

Figyelt kérdés
SPOILER!!!!!Én csak az animét nézem, a mangát még nem kezdtem el olvasni. De olvasgattam egy Aot/Snk oldalt, és ott ezt írja, beszélt még Ymir átkáról, és arról is, hogy Armin 13 év múlva fog meghalni. Ez mennyire igaz? Tényleg megfognak halni? Mit lehet eddig tudni, ezzzel kapcsolatban? Nem egy szavas választ szertnék olvasni, örülnék neki, hogyha bővebben kifejtentek.

2017. máj. 30. 11:19
 1/7 Kosbor24 ***** válasza:
100%
Onnantól, hogy valaki shifterré válik, megindul egy láthatatlan óra, 13 évről. Igen, Erennek és Arminnak 13 éve van hátra, azonban volt most egy négy éves ugrás, azt is vond le. Ha nem találnak nagyon gyorsan valami ellenszert, bizony meghalnak.
2017. máj. 31. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Erennek elvileg 8 éve volt hátra a kihagyott idő előtt, viszont 4 éves időugrás volt most a mangában.

Szóval Erennek még olyan ~3-4 éve van (kivéve ha az első Shifterré válás az amitől ketyeg az óra, ebben az esetben van még + 4 éve).


Arminnak még ~9 éve van hátra.


Illetve azt még számold bele, hogy Erennek 2 shiter ereje van (Shingeki no Kyojin + Founding Erő), szóval lehet, hogy a hátralévő ideje is kevesebb így.

2017. máj. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja és igen, biztos, hogy meg fognak halni, mivel ez a test elhasználódásából származó halál, szóval nem lehet "gyógyítani".

A visszaemlékezésekben meg Owl is így halt meg.


Reiss familia is 13 évente szerzett úgy gazdatestet fölöslegesen meg nem nyírták volna ki a saját tagjaikat, szóval igen, tuti, hogy meg fognak halni.

2017. máj. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát a logika azt diktálja hogy meghalnak. Viszont ha szeretnék folytatni a sztorit és nem teszi meg azt a kegyetlenséget a manga alkotója hogy a főszereplőt meg armint megöli akkor találnak valami módot hogy anélkül vegyék ki a titánt a testükből hogy megegyék őket..
2017. jún. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, igaz. Ha valaki titán alakváltóvá válik, akkor 13 évvel később meghal.
2017. jún. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%

Erennek még 9 évének kell lennie nem, mivel 850-ben lett titán shifter és most 854-ben vagyunk, legalábbis e szerint: [link]


Zeke-nek pedig éppen csak 1 éve van kb hátra

2017. jún. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocsi elnéztem, igazatok van.
2017. jún. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!