Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Fate/stay night: Unlimited...

Fate/stay night: Unlimited Blade Works avagy? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok. A fent említett anime-t szeretném megnézni de mint láttam több évadja is van több címmel. Na most akkor hogy kellene belefognom, hogy vannak sorrendben? Kezdhetem ezzel vagy érdemesebb másikat néznem előbb(a történet vonala miatt mert kb monogatari szinten van ahogy elnéztem) vagy kezdhetem bátran ezzel?

és 1 friss sorrendet kérhetnék szépen hogy érdemes nézni mert azt is láttam hogy még most is van folyamatban 1 évad(vagy film?)


a rendes válaszokat előre is köszönöm szépen.



2017. jún. 25. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:

A Fate/stay night animét egy visual novel (VN) alapján készítették. Legegyszerűbben úgy lehet értelmezni, mint egy interaktív könyv, amit az olvasó a történet bizonyos részein befolyásolni tud, vagy többszöri végigjátszások alkalmával egyszerűen csak máshogy alakulnak a dolgok.


A legrégebbi animét (Fate/stay night - 2006) a VN első végigjátszása alapján készítették.

Pár éve készült a második végigjátszás alapján a Fate/stay night: Unlimited Blade Works. Az animáció ezúttal sokkal magasabb szintű lett. A történet maga sok mindenben hasonlít, de eltérő útakat jár az előző verzióhoz képest.

Ezen kívül még egy verzió van, aminek jelenleg még nincs anime adaptációja, de tervezik megcsinálni egy 3 részes anime film formájában, aminek most ősszel fog kijönni az első része (Fate/stay night Movie: Heaven's Feel - I. presage flower).


Nyugodtan kezdheted az UBW verzióval. Szerintem élvezhetőbb lett, mint a régebbi adaptáció. Sőt, nyugodtan ki is hagyhatod a 2006-os animét.


Amit még érdemes megemlíteni, hogy van a sorozatnak egy előtörténete (Fate/Zero). Ha tetszett a Fate/Stay night UBW, én a helyedben mindenképpen megnézném ezt is azután.

2017. jún. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló nagyon jól leírta. Kezdj az UBWvel, utána jöhet a Zero (főleg mert ha fordítva néznéd akkor nagy csalódás lenne az UBW).

A régi Deen animét hagyd, már akkor is xar volt mikor kijött mostmár meg pláne.

Ha pedig nem tudsz várni a Heavens Feelre akkor ott a VN, a realta nua verzió szerintem egész jó.

2017. jún. 26. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem. köszönöm szépen a válaszokat. :)
2017. jún. 26. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!