Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Dragon Ball? Jó sok kérdés?

Mommimo kérdése:

Dragon Ball? Jó sok kérdés?

Figyelt kérdés

Szóval, igazából (lehet ezért megköveznek páran) nem láttam egyetlen részt sem a Dragon Ballból. Egyikből sem. És most nemrég voltam mondoconon és ott volt szó erről az animéről, és megjött hozzá a kedvem. Viszont, lenne pár (igazából sok)kérdésem.

1. Van a normál Dragon Ball és ugye van a Z. (meg a többi) Ott van egy főszereplő, aki felnő, és a Z már a fiáról szól?

2. Igaz, hogy tényleg rá sem bagózik a fiára? Csak mert bírom amikor egy szülő aggódik a gyerekéért.

3. Vannak olyan jelenetek, ahol tényleg több részen át húznak egy egy harcjelenet?

4. Mennyire van más rajzolása?

5. Jó hozzá a szinkron? Vagy van hozzá felirat? (utóbbit pártolom)

6. Uccsó, eskü. Érdemes megnézni?



2017. júl. 15. 18:50
1 2
 11/13 Gyulai Dávid Dániel ***** válasza:
Szerintem a rajzolás nagyon jó! Leszámítva a Z elejét a Frieza Saga végéig. Ott sokszor furák a hajak meg stb. A Supert inkább nem értékelném. Viszont a film rajzolása hasonlít a sima Dragon Ballra. Ott egyedül a CGI nem tetszik. A magyar szinkron kritikán aluli. Egyedül a GT-jé lett jó szerintem. Nekem Gohan amúgy nem szimpatikus. Goten-ben és Trunksban sokkal több potenciál van. Sok mindent változtatnék a sztorin is mert sokszor nincs magyarázat meg van benne ellentmondás is. Gohannak más személyiséget adnék. Plusz több szerepet kaphatna a többi karakter is nem csak Goku meg Vegeta. Meg nem csak egy főgonosz kéne hanem lehetne az hogy több fronton harcolnak. Így nem csak az lenne hogy Goku győz le mindenkit. Meg stb. De ez nem fog megvalósulni sajnos.
2021. szept. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
11. A Super utolsó saga-jában több fronton harcolnak
2022. jún. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A felirat sokkal jobb mint a szinkron.
2022. júl. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!