Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Dragon Ball Super-ben miért...

A Dragon Ball Super-ben miért dermesztőt hozzák vissza a tornára?

Figyelt kérdés

Cell nem lett volna jobb? Hisz neki Goku DNS-éből és Dermesztőéből is van ha jól emlékszem.

Vagy csak nekem nem egyértelmű? Bocsi ha hülyeséget kérdeztem.

23L


2017. júl. 3. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Sztem azert mert idokozben Freeza erősebb lett az arany formaval mint anno Cell volt es igy tobb eselyuk van vele nyerni :D (de azert ne vegyel ra merget, bocsi ha hulyeseget irtam :'D)

21L

2017. júl. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem írtál hülyeséget,végül is logikus ha jobban belegondolok :D

De Cell-től azért megnéznék egy,arany és blue god combó-t :D

2017. júl. 3. 13:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Jelenlegi információk alapján Cellnek az volt a legerősebb formája ami a Z-ben volt. Hiába hoznák vissza, bőven ssj2 szint alatt van. Logikátlan is lenne ha ő is tudna magától fejlődni hisz ő egy robot.
2017. júl. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem,bocsi akkor csak nem voltam tisztában minden részlettel :/
2017. júl. 9. 20:14
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Cellt nem lehet visszahozni, ugyanis ő 100%-ban robot. Frieza élőlény, ott van a pokolban, a boszorkány vissza tudja hozni 24 órára. Robotok számára nincs pokol. Android 17 és 18 is élőlény, csak módosították őket egy kicsit, de pl Android 16 és 19, ők megintcsak 100%-ban robotok.
2017. júl. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De a Buu saga-ban lehetett látni Cell-t a pokolban mikor bandáztak Freeze-kell,meg mikor nézték hogy hogy harcol Goku Buu-val.Arra mi a magyarázat?Sajnos rég láttam már a zed-et,nagyon apró dolgokra már nem emlékszem.
2017. júl. 15. 07:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ez egy jó kérdés. :D Az mondjuk nem canon, mert nincs benne a mangába. A GTben is ott van Cell a pokolban, de az sem canon.
2017. júl. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor ezt fogjuk fel úgy mint mikor Cell 7 kis másolatot csinált,de Gohan 8-at nyírt ki xD
2017. júl. 15. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!