Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a véleményetek a Death...

Mi a véleményetek a Death Note című animéről?

Figyelt kérdés
Most szeretném elkezdeni nézni, de nem tudom, hogy jó anime-e. Előre is köszönöm!

2017. júl. 17. 20:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Kezdd el nézni, aztán majd meglátod. Én hamar a végére értem, és nem azért mert olyan rövid volt. :)
2017. júl. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
kötelező darab, ritka aki nem szereti
2017. júl. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, több, mint jó :D
2017. júl. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik olyan anime aminek a legvégéig izgultam és tényleg végig érdekelt az egész. A legjobb, számomra. Érdekes, izgalmas, a karakterek nagyon jók benne, és nagyon ki van dolgozva az egész.

Mangában is vagy ötször olvastam, ez nálam nagy szó :D Csak ajánlani tudom.

2017. júl. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%

Izgalmas, nem a tipikus agyatlan kisés borzalom, távol áll attól.

A vége speciel nem tetszett, szerintem túl amatőr hibát követett el az egyik szereplő, de egészen addig eléggé lekötött.

A film már nem tetszett, azt nem is néztem végig, de a sorozat nem véletlenül oly népszerű.

2017. júl. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
A filmet valszeg én sem nézem végig! Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2017. júl. 17. 21:49
 7/19 anonim ***** válasza:
92%
Akkor legyen egy ellenvélemény is: nekem nem tetszett, nem fejeztem be. De ettől függetlenül alap az animék közül és tényleg nem találkoztam rajtam kívül olyannal, akinek nem tetszett.
2017. júl. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
7.: megkerdezhetem hogy hol hagytad abba? van ra egy tippem. ha spoileres akkor priviben ird meg, ne lojuk le a kerdezonek
2017. júl. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nézd meg, nem rossz, elég hangulatos és szórakoztató... egy bizonyos pontig. Ott én is félbehagytam. Van benne egy fordulat ami oké, de azután szerintem egy arcátlanul gyenge megoldással vitték tovább a sztorit, amire én már azt mondtam, kösz nem. Kár érte.
2017. júl. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm! Én attól végig nézem! Amúgy ez hány részes?
2017. júl. 18. 09:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!