Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Most akkor ez hogy van a...

Most akkor ez hogy van a Death note-ban?

Figyelt kérdés
Ez elég hülye kérdés, tudom. Előre is bocsi. De sokat gondolkozom azon, hogy ugye Light egy fiatal srác (még az elején magányosan), és Ryuk, mivel kötelessége mindig ott lohol Light nyomában. De mi van akkor, ha Light mondjuk szeretne ön kielégíteni, vagy egyéb ilyen dolgokat csinálni? :D Vagy ha mondjuk megy wc-re...akkor addig Ryukot kiküldi, és megmondja neki, hogy most ne zavarjon? Én csak így tudom elképzelni, de azért várom, hogy mások mit mondanak erről.

2017. júl. 31. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Csak ez jelentene problémát? Arra a részre nem is emlékszel, amikor L és Light össze voltak bilincselve? :D
2017. júl. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De, igen. Persze ez is eszembe jutott, hogy ők mindig látták egymást, bármit is csinált a másik. Ez is zavaró lehet.
2017. júl. 31. 17:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Most akkor gondolj bele sziámi ikrek esetén... Pláne ha az agyuknál vannak összenőve és elélvez az egyikük... (Apropó, léteznek olyan sziámi ikrek, akik a nemi szervüknél vannak összenőve?)
2017. aug. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A doujinshi-k ilyesmikre is építenek.
2017. aug. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A sziámi ikrek egy más kategória, ők ismerik a testüket. De én most a Death note-ra kérdeztem rá.

Szóval ha az embernek van egy halál istene, akkor nem annyira élhet magán életet...

2017. aug. 2. 18:56
 6/6 anonim ***** válasza:

A Death Note rejtetten pontosan erről szól.

EDWARD SNOWDEN:


[link]


Tehát globálisan meg vagyunk figyeltetve mindannyian. Ez ténykérdés.


Haláli netezős APPLE

Death Note-

book


Gondold végig.


SAT.ELLITE azaz műhold

=

SATAN ELIT


Rengeteg hatalmi (pl vezető tudományos) szervezet neve szándékosan a SATAN betáűinek anagrammája, pl

a NASA

logójában van egy T-szerű rajzolat, a NASA betűivel együtt pedig:

N, A, S, A, T

=SATAN


Szinte az orrunk alá dugja a manga/anime, mit akar közölni.


Dr Drábik János már évtizedek óta terjeszti bennfentesként a politika fletti háttérhatalmi bakár elit donasztiák világuralmi törekvéseiról szóló tények részeteit, összefüggéseit, globális hatásait.


Drábik new york-i jogtanácsos, valamint a müncheni Szabad Európa rádió munkatársa volt a szocializmusban.


[link]


Az utóbbi években pedig tehát Edward Snowden, magas szintű számítógép programtervező és hacker CIA kiszivárogtatásai is bizonyítékok.

2017. aug. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!