Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Kedvenc yaoi mangátok?

Kedvenc yaoi mangátok?

Figyelt kérdés

Még csak animéket láttam a műfajban (meg egy mangát régebben címe: Kawaisa Amatte Nanika ga Hyakubai) de nagyon szeretnék még jó mangákat olvasgatni-nézegetni.


Olyant keresek ami:


- Netről letölthető

- Yaoi, romantikus, dráma

- Korhatár nem lényeges

- Nincs bennt konkrét szerelmi háromszög, sem sokszög

- Viszont ha lehet legyenek felnőttek a szereplők, de ha van sulis ami jó, akkor azt is szívesen elolvasom.


Tud valaki ajánlani? Esetleg a kedvencét, vagy bármi ami jó?



2017. aug. 1. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
KILLING STALKING
2017. aug. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ZE -hoszú, de érdemes végigolvasni, befejezett fordítás. [link]
2017. aug. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 ncskcsk ***** válasza:

Én szeretem az olyanokat, amibe belekevernek kicsi pszichológiát is és kicsit elborult vagy épp elgondolkodtató.


Jelenlegi két kedvencem a Ten Count (mizofóbiás uke és pszichológus seme) és a Saezuru Tori wa Habatakanai (ez yakuzás, de itt is vannak gyerekkori traumái az ukénak). A Ten Countot a japán megjelenéssel egyben olvasom, az most kicsit be van lassulva, remélem újra erőre kap.


Megemlíteném még Ogawa Chise munkáit (különösen a Caste Heavent, az eléggé elborult), és Komachi Katsura mangáit (a Mr. Gossipból kár hogy csak 1 fejezet van még kint, eddig epic nálam). Mindkét mangaka álomszépen rajzol, és tetszenek a történetei.


Ami így hirtelen eszembe jutott neked a leírás alapján az a Stick, Totally Captivated, Maiden Rose, In These Words.

2017. aug. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Rutta and Kodama- ez sulis de én kifejezetten imádtam

Jappa no Amane

Happy Yarou Wedding

Home Tutor

Kamisama no Iutoori

Hirtelen most csak ennyi jutott eszembe

2017. aug. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát...a kedvencem nem igazán drámás...de egyszerűen imádom.

Blood Bank

2017. aug. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm nagyszerű tippeket adtatok:)
2017. aug. 3. 17:23
 7/10 anonim ***** válasza:
Még nagy kedvencem- ami elég híres is: Haru wo Daite Ita.
2017. aug. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ikoku Irokoi Romantan

Viewinder

Crimson Spell

Love Mode

Jazz

2017. aug. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A Rutta to Kodamá-t imádtam! Halál aranyos. Ha elborultat keresel, akkor tudom javasolni Harada munkáit (pl:yatamomo). Szerintem elég "érdekesek", viszont a rajzolásuk szerintem nagyon szép.
2017. aug. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Riely ***** válasza:
Én nagyon szeretem a Sekai ichi hatsukoi-t, a Junjou Romantica-t, a Blood link-et, a A guy like you-t, a Love is an illusion-t, a Here u are-t, a Kuroneko összes részét, a Finder-t, a Given (az inkább shounen ai) és még egy rakat yaoit, abból is az omega verse-eseket nagyon imádom
2019. márc. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!