Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nektek mi a kedvenc mangátok?

Nektek mi a kedvenc mangátok?

Figyelt kérdés

Tudom nehéz csak egyet választani :)

Miért pont az ?

kort nemet is írnátok ?

köszönöm



2015. dec. 7. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
39%

One Piece

Mert jó a története, vicces, megható, vannak jó harcok.

25F

2015. dec. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%

A 07-Ghost. Az első hosszabb mangáim egyike volt, az anime pedig egyike volt a legelső animéimnek. Mivel az nem befejezett, elkezdtem a mangát, mert annyira érdekelt a folytatása. Gyönyörű a rajzolása, a szereplői szimpatikusak, szerethetőek, a cselekménye, története érdekes és izgalmas, vannak benne kisebb-nagyobb fordulatok, drámai és vicces egyszerre (volt olyan fejezete, amikor egyik oldalnál sírtam, a másikon már nevettem). Szóval nekem egyértelműen a 07-Ghost a kedvencem, bár nem vagyok nagy mangás:)

17 éves lány vagyok.

2015. dec. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Tokyo Ghoul
2015. dec. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

Sakamichi no apollon

Egyrészt jó a történet, meg be is van fejezve, ami meglepően fontos tényező a hozzám hasonló türelmetlen olvasóknak...

21/L

2015. dec. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%

JoJo's Bizarre Adventure Part 7: Steel Ball Run


Folyamatosan pörgő akció, remek humor, gyönyörű rajzolás, szinte az összes szereplő remekül megírt és rendelkezik háttértörténettel. De ami leginkább megfogott benne, az az hogy egy meglepően komplex és filozófikus történetet hozott a szokásos kissé buggyant JoJo-s csomagolásban. Mászóval hozta a sorozatra jellemző őrült stílust, de éppen csak annyira, hogy még komolyan lehessen venni. A történet pedig nagyon aprólékos és okos módón lett felépítve. Szinte sosem éreztem, hogy valami feleslegesen történik, minden perc számított és minden oldal izgalmas volt. Ráadásul ez egy különálló story, szóval ha valaki ismerkedni akar a sorozattal, akkor ez egy remek belépő.

16/F

2015. dec. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2015. dec. 8. 21:03
 7/10 anonim ***** válasza:

Bishoujo Senshi Sailor Moon.

- mert gyerekkorom animéje volt, amit 24 évesen újranéztem, és elvarázsolt, jobban, mint 16 éve, és úgy gondoltam, elolvasom.


Remek, bár legjobban az első act tetszik, azt rendre végigsírom :)

2015. dec. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Citrus, bocsi, meg a Tamen de Gushi

Mindkettő yuri

Mert sok fordulat van benne, hirtelen baleset, halál, vagy az egy óriási elhatározás, ami megváltoztatja az egész történet menetét.

13 éves, lány

2015. dec. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van pár... Fairy Tail, UQ Holder, Sket Dance, Hiyokoi, és még sorolhatnám. Igazából a legtöbb mangában van valami, ami megfog, onnantól kezdve pedig mindegy a témája. Az FT-ben például először a hangulata fogott meg (pont, mint az animében), most pedig már a történetért is nagyon oda vagyok, főleg a mostani rész köt le, az UQ Holder pedig olyan szinten nem szól semmiről, hogy az már szórakoztató, a Sket Dance elképesztő vicces, néha meg sírok, akkora benne a dráma, a Hiyokoi pedig annnnyira aranyos, hogy végig vigyorgok olvasás közben :D
2015. dec. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9-es vagyok, lemaradt a kor/nem: 14(lassan 15)/L
2015. dec. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!