Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik a kedvenc yaoi mangátok?

Melyik a kedvenc yaoi mangátok?

Figyelt kérdés
Mert szivesen olvasgatnék..mondjuk én a szebb rajzolásúakért vagyok oda..de mind1..:D
2012. aug. 15. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Jelenleg a Sekaiichi Hatsukoiért, de ajánlom a Baka Updates-et, azon tudsz keresgélni a yaoi mangák között, vannak nagyon szép rajzolásúak is
2012. aug. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hinako Takanagának vannak még szebb rajzolású mangái, pl. Koisuru Boukun
2012. aug. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Amit kiadtak azokból mind tettszik! De amic fanfictionok es oneshotok, azokat is imádom! De a Rutta és Kodama mindent visz!



www.yaoiorden.hu

www.animeaddicts.hu/ ismertetok/mangak/+18

2012. aug. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
jujj..nekem is a rutta to kodama a kedvencem még az innocent blue..:DDDDDDDDDD
2012. aug. 24. 13:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Én tudok egy jót. Nem vagyok nagy yaois, de ezt még én is megnézem. A címe Ratie Partie. Ez a lazábbak közé tartozik. Van benne szex , de csak annyi, hogy megragadják a legközelebbi fát le a gatyával dúrr bele!
2012. aug. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha igazán szép rajzolású yaoi mangát keresel, ajánlom a Kaze to Ki no Uta-t! Gyönyörű a grafika és a történet is lebilincselő.

Egyedül egy a gond vele: irtózatosan lassan halad a fordítása. Ennek ellenére viszont egy igazi klasszikus; ha jól tudom, ez volt az első yaoi manga, amiben konkrét szexuális együttlétet ábrázoltak. Szóval valódi gyöngyszem, megéri elolvasni azt a keveset, ami eddig angolul a rendelkezésre áll belőle. A többit pedig meg lehet találni japánul, én is így próbálom értelmezni a történet maradékát. :)

2012. okt. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
thx
2012. okt. 11. 16:43
 8/9 A kérdező kommentje:
egyébként akkor átfogalmaznám a kérdést! nem tudtok vamamilyen mostani rajzolású mangát....csak mert én az olyanokat szeretem..szval ne ilyen régiesen legyen szép!!
2012. okt. 11. 16:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Sakuraga Mei mangái szépek, újak és nagyon jók.
2013. jan. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!