Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Izgalmas, az első rész után...

Izgalmas, az első rész után már "hűha" anime? (kifejtem)

Figyelt kérdés
Olyan animét keresek, aminek már az első része után tátva maradt a szátok. Lehetőleg harcos legyen, romantikus, vagy dráma. A lényeg, hogy legyen nagyon akciódús és izgalmas. Sok animében később indul be a sztori, én pedig sajnos még előtte megunom azt. Olyat keresek, mint pl. nekem a Psycho Pass, ami szerintem zseniális, és már az első rész nagyon ütős volt (egyik kedvenc animém lett). És már csak mellékesen, de inkább ezeket a komoly, összeszedett animéket kedvelem, mint az elviccelősöket. Köszönöm, ha elolvastad.

2017. aug. 1. 23:42
 1/9 anonim válasza:
53%

Leírom a személyes kedvenceimet :D Ugyan nem az első rész után, de mindegyiket rövid időn belül végeztem ki annyira tetszett.


Kill la Kill, Black Lagoon, Madoka Magica (10.részbe derül ki minden, szóval ez húzós) Rokka no Yuusha ( szétizgultam magam rajta) Gakkou Gurashi, talán még az Akatsuki no Yona.

Remélem azért mondtam olyanokat is ami az ízlésedre való :D

2017. aug. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

FLCL

Cowboy Bebop

Kaiba

2017. aug. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

Azok alapján, amit mondtál leginkább a Ghost in the Shell: Stand Alone Complex ( [link] jut eszembe.


Ezen felül sokat tudok még ajánlani:

Ergo Proxy - [link]

Boku dake ga Inai Machi - [link]

Darker than Black - [link]

Parasyte - [link]

Phantom: Requiem for the Phantom - [link]

Zettai Karen Children: The Unlimited - Hyoubu Kyousuke - [link]

Black Lagoon - [link]

Fate/Zero - [link]

Mardock Scramble - [link]

Jormungand - [link]

Death Parade - [link]

Samurai Champloo - [link]

Death Note - [link]

Shinsekai yori - [link]

Baccano! - [link]

91 Days - [link]

Claymore - [link]

Code Geass - [link]

Overlord - [link]

Shigurui - [link]

Shiki - [link]

Shingeki no Kyojin - [link]

Zankyou no Terror - [link]

Zetsuen no Tempest - [link]

2017. aug. 2. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Youjo Senki
2017. aug. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
9%
Shingeki no kyojin (legalábbis az első évad nekem izgalmas volt, a második viszont nem tetszett)
2017. aug. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

k-project - kevert műfaj, scifi, shounen fight, bandaháborúk, kiváló grafika, nyomozás, izgalom, némi humor, anakronizmus.


gunslinger girl - korhatáros. Kislányok agymosása és fegyveres kiképzése, terrorizmus elhárításra.


no.6 - orwell-i disztópia, menekülés.


accel world - virtuális világ, shounen fight, némi romantikával.


kokoro connect 13 rész, plusz 4 ova special résszel teljes - NEM harcos ,viszont komoly anime: slice of life, némi parapszichológiával, felnőtté válással, jellemfejlődéssel.


kashimashi - shoujo ai romantika (slice of life; az első rész is jó, bár scifi egyébként csak az első részben jelenik meg, mintegy forg.könyvi ürügyként).


ao haru ride - romantikus.

2017. aug. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszaitokat, külön köszönet azoknak akik belinkelték, vagy rövid ismertetőt írtak az animéhez. Sokat segítettetek :)
2017. aug. 2. 23:59
 8/9 anonim válasza:
Gakkou Gurashi :D Az első rész viccesen indul de a végére hűha lesz. :D
2017. aug. 3. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Fullmetal Alchemist (mindkét anime-sorozat)

Monster

2017. aug. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!