Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Minek csinál animés termékeket...

Minek csinál animés termékeket Own ha nem is nézi őket?

Figyelt kérdés
Már nem régóta voltam eltűnődve azon, hogy OwnMcKendry-nek mindenféle anime stílusú terméke van holott egyáltalán nem egy nagy anime fan elmondása szerint. Csak én nem értem ezt? A termékein kawaii kis anime fiúnak van ábrázolva, aztán pedig simán lemesézi az animéket. Meg aztán megveszi tokyo ghoul-os maszkot, amit fogadjunk nem is látott.. Nektek mi a véleményetek erről? Tényleg ennyire beakarja adni az anime fan nézőinek hogy ekkora otaku? A termékek esetében még azt el tudom képzelni, hogy szimplán a rajzolónak ilyen a stílusa, na de a többi cucca?

2017. aug. 23. 02:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sokan szeretik az animéket, gondolom ezzel próbál bevágódni, hogy úgy csinál mintha ő is kedvelné. Meg így talán többen is veszik a termékeket. Nem tudom kiről beszélsz, de elég gyakran csinálnak ilyet a youtuberek, hogy úgy csinalnak mitha X dolgoz szeretnének, de engem ez eléggé szokott zavarni. Erőltetettnek tűnik meg fura.
2017. aug. 23. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok ezzel. Én ha youtuber lennék őszinte lennék a nézőimmel és magamat adnám, nem meg játszanám hogy szeretem az xy dolgot.
2017. aug. 23. 03:24
 3/11 anonim válasza:
Szerintem van az a pénz amiért megjátszanád. :D
2017. aug. 23. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nincs az a pénz amiért én átvernék embereket :) de tisztában vagyok vele, hogy megteszi ezt a legtöbb ember, pénz nélkül is, sajnos.. Egyébként még ha akrnék se tudnám megjátszani, nagyon rossz színész vagyok :D
2017. aug. 23. 03:35
 5/11 A kérdező kommentje:
Régen én is szerettem, de manapság nagyon unalmasak a videó. :( Csak kiabálni tud ösz-visz és ezt mellesleg viccesnek tartják. Aztán pedig még mondja hogy csak a nézők miatt beszél ilyen idiótán, azért ez elmond sok dolgot a rajongótáboráról..
2017. aug. 23. 07:09
 6/11 anonim ***** válasza:
Kell neki a pénz, persze, hogy csinálja.
2017. aug. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Own rajzolója azt mondta, hogy a stílusa az animés és a nyugati animációs rajzfilmek rajzolásának a keveréke. Nem nagyon kedveli az animéket, de látott már párat (Például a Tokyo ghoul). Nem vagyok a rajongója, annyira nézni se szoktam, ezt a Mondoconon lehetett megtudni.
2017. aug. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, mint írtam gondoltam, hogy a rajzolónak van talán ilyen stílusa. A tokyp Ghoulos maszkhoz szólva, pedig nem szóltam. :)
2017. aug. 23. 20:10
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, mint írtam gondoltam, hogy a rajzolónak van talán ilyen stílusa. A tokyo Ghoulos maszkhoz szólva, pedig nem szóltam. :)
2017. aug. 23. 20:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem adja be hogy otaku, csak eladható terméket gyárt. Ennyi.
2017. aug. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!