Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy tetszett a Vámpírnaplók...

Hogy tetszett a Vámpírnaplók első része (természetesen csak azok válaszoljanak akik látták! )?

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 19:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én láttam, ott be is fejeztem a sorozat nézését. Nagyon hasonlít az Alkonyathoz, nem vállalkoznék a többi részére.
2010. jún. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem tetszett. Tini csaj műsor.
2010. jún. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Olvastam a könyvet is,az rémes volt, a sorozat egy pár fokkal jobb,helyes benne a férfi színész:),de nem lesz a kedvenc sorozatom
2010. jún. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
RTL-en megnéztem az első részt, és nagyon nem jött be. Nem hinném hogy tovább nézem, max ha a következő pénteken nagyon unatkozom :"D
2010. jún. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én már láttam az egész első évadot az első rész az évadzáróhoz képest uncsi de majd egyre izgalmasabb lesz :D
2010. jún. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
13%

Pisis lányoknak való szar. nem tudom melyik a rosszabb, az Alkonyat vagy ez... Hála annak a szaros filmnek, most az összes rohadt sorozatot előszedték, amiben vámpírok vannak...

Szánalmas...

2010. júl. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
én láttam a neten az összes részét az első évadnak.(magyar felirattal) és higgyétek el nagyon jó. :) az elején még semmi extra...de nemsokára egyre jobb és jobb lesz. és nem olyan mint az alkonyat, és vámpírnaplók könyv hamarabb íródott, mint az alkonyat,csak az alkonyatból hamarabb csináltak filmet mint a vámpírnaplókból sorozatot.
2010. júl. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nézem a sorozatot, de alig bírom kivárni, hogy mi történik majd, mi lesz olyan nagyon izgalmas benne? Valaki hintsen el légyszi infot, aki már végignézte az első évadot, köszi! :)
2010. júl. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
NAGYON TETsZIK. már láttam az egész 1. évadot feliratosan
2010. aug. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88% töltsd le!
2010. aug. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!