Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Azoknak a véleményére vagyok...

Azoknak a véleményére vagyok kíváncsi, akik mindkét sorozatot látták, nézik. Melyik tetszett jobban a Palota ékköve vagy a Silla királyság ékköve? Miért? Mi tetszett/nem tetszett az egyikben és a másikban?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 21:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Én nem igazán tudok dönteni, mert mind a kettő nagyon jó a maga nemében. Ha lenne olyan sorozat, ami ugyanabban a században játszódik, akkor lenne összehasonlítási alapom, de így nem tudok dönteni. Talán A Silla egy kicsit mozgalmasabb, de A Palotában, több volt a jellemfejlődés a főszereplő esetében.

És neked melyik a kedvenced?

2010. dec. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Én is mind kettőt néztem, vagyis a Shilát még mindíg :)


Háát nem tudom, annyira különbözik a kettő története!

Mind kettőn lehet izgulni... szóvál.. :)

Szerintem mindegyik nagyon szuper!

Sokkal jobb mint pl a "Rosszban szosszvan"... xD

2010. dec. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Mind a kettő jó sorozat, bár én a Palota ékkövét jobban szeretem. A sillával az a gondom, hogy eleinte nem lehetet érteni, hogy mi is történik, pláne ha lemaradtam 1-2 részről. A másiknál ha ki is maradt rész utána tudtam követni az eseményeket. De azért ezt a sorozatot is megszerzem.
2010. dec. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Mindkettőt szeretem. A PÉ-ből lehet tanulni, ott kicsit erősebbek a szereplők karakterei és a fejlődések, viszont a Silla királyságban egészen más oldalról szemlélhetjük a régi korok világát... teszem azt, ott a hvarangok hétköznapjait és életét mutatja be, egyébként mind a kettő tele van fondorlatos cselekményekkel és egy-két bonyolult résszel. Bár a palotát jobban megértettem, lehet azért mert most nézem harmadszorra? :P
2010. dec. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
68%
A Silla királyság ékköve sokkal meghatóbb.
2010. dec. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:

Engem az idegesít leginkább mindkettőben, hogy a szerelmesek nem nagyon kerülnek közel egymáshoz, vagy ha mégis, az elég sokára történik meg végre ... és most nem a szexre gondolok, csak egy egyszerű csókra például ...

Most pl. borzasztó, hogy Tokman és Yusin nem házasodhatnak össze, miközben szeretik egymást ... Legalább Jang Geum és Min Jong Ho összeházasodtak a film végére és gyerekük is lett ... ez azért megnyugtató volt ... :)

2010. dec. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

-SPOILER-

Deok-man hercegnő és Jusin hvarang között csupán plátói szerelem lehet, hiszen Jusin érdekházasságot kötött egy jó cél érdekében Mis-hil nagyasszony fiának - Hadzsongnak - a lányával, Junboval. És hamarosan édesapa lesz...

2011. jan. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
És Bidam ??? Ő elvileg szerelmes Tokmanba ... nem?
2011. jan. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem tudok dönteni, mert mind a kettő más korban történik. A Silla a 800-as években, a Palota ékövve az 1500-as években. Emberileg is mind a kettő tanulságos.
2011. jan. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:

Még nem láttam a végét de miért ne vehetné férjül Youshint a királynő?

Mishilnek is két férje volt hivatalosan, és három pasitól három fia :) illetve egy lánya is ugyebár. (Bidam a királytól a legidősebb)


Egyébként az eredetiben többször szó van róla, hogy vegye férjül mindkettejüket, mivel lehetséges és legalább sakkban tartják egymást. (magyaron ennyire megvágják? nagyon el vagyok maradva a magyarból)

2011. jan. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!