Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok ilyen animéket mondani?

Tudtok ilyen animéket mondani?

Figyelt kérdés

Valami izgalmas anime kéne aminek a fő szála romantikus.. nagyon sokat láttam már ezért annyit írjátok kérlek amennyit csak tudtok!

Amúgy Vali ilyesmi legyen: mirai nikki, RE:zero(kedvencem), Plastic memories, Kamisama hajimemashita (ez a második kedvencem),

Ja és ami fontos hogy ne legyen régi!!!!!!!

Meg még lehet bármilyen csak romantikus legyen és kérlek a cím után írjátok kategóriát és évet mert így megkönnyítitek a dolgom 😂

Meg ne linkeljétek meg az Animeaddicts-et vagy mást mert ezeket egy óráig nézem mire valami nézhetőt találok nem hogy egy jót...

Előre is kösziiii



2017. okt. 21. 14:51
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Igen ilyenekből a fel hypoltakból

De nem a véleményedet kérdeztem hanem animéket kerestem... Komolyan nem értem mi. A bajod .. nem kell veszekedni meg minden szavakba belekötni 😥

Komolyan.. ezért nézik le az animéseket .. az 5 válaszból 1 ember válaszolt a többiek meg bele kötöttek hogy mi írtam vagy hogy mit írjak !

Most komoly?? Nem lenne könnyebb leírni 5 animét mint itt kötekedni ??

2017. okt. 21. 20:09
 12/32 anonim ***** válasza:
81%

Azért eléggé keményen megdolgoztál érte, hogy kihúzd a gyufát.


Azt állítod sokat láttál, miközben keveset, jó animét keresel, de a mérce a tök átlagos Re:Zero és a minőségen aluli Plascic Memories. Azt mondod órákig keresel, de az előbbiek alapján sem találsz még nézhetőt sem. Régieket hét felkiáltójellel kizárod, mert csak. A kedvenceidből és hozzáállásodból gondolom ez gyakorlatilag bármi, ami 2010 előtt készült.


Szóval játsszunk gondolatolvasót és ajánljunk valamit, amit nem láttál, miközben élből kizársz nagyszerű animéket, valószínűleg felületes indokokkal (nem tetszik vagy azt hiszed, hogy nem tetszik a cel animáció).


Én pontosan a magadfajták miatt nézem le az animéseket.

2017. okt. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kapásból listát írnod. Gondolom, ha már többmint 100 animét láttál, van MyAnimeList-ed vagy be vagy regisztrálva AnimeAddictsra. Elég elküldeni a listádat. Vagy nem írod őket a telefonodon egy feljegyzésbe, vagy az egyik füzeted hátuljába? Tényleg több tíz animét láttál, és még sehol, semmilyen felületen nem gyűjtötted össze őket? Akkor ott az ideje. Az a 20 is elég durva, amit írtál. Én is körülbelül annyit láttam, mint te, de ha elkezdeném összeírni, a 3/4-e kapásból eszembe jutna, és az egészet 10 percnél nem lenne több leírni.
2017. okt. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
27%
xdddddddd
2017. okt. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
15%
kampfer
2017. okt. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

Ez most komoly?

Animét kerestem nem veszekedni akarok ...

2017. okt. 22. 19:13
 17/32 A kérdező kommentje:
Ja és ahogy említettem már előbb nem gondolom hogy sok animét láttam!
2017. okt. 22. 19:15
 18/32 A kérdező kommentje:
Ja és 12-es köszönöm hogy az egyik kedvenc animém leszólod,mindenkinek más tetszik!! Azért nem szeretnék régit mert nem tetszenek a régies Animációk, találkoztam már párral aminek tetszett a rajzolása de jobb ha kizárólag mert múltkor is kiirtani és sok régi animék jöttek amiket egyszerűen nem kedvelek!!
2017. okt. 22. 19:19
 19/32 A kérdező kommentje:

13-as

Köszönöm hogy te legalább nem veszekedést velem! 😵

Még eddig nem igazán volt kedvem leírni az animék ez amiket láttam , mert nem láttam szükségét de úgy látom kell hogy ne közlekedjenek velem....

Amúgy az Animeaddicts-es listáról még nem hallottam 😂

De ezt az oldalt amúgy is pár hónapja fedeztem fel...

2017. okt. 22. 19:23
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok az első oldalról az, aki azt írta, hogy nem akar lottózni. A kedvenceidet például nem láttam, de én is imádom a romantikus, humoros animéket, és ahogy befejezek egyet, már keresem is a következőt! És mivel én is folyamatosan keresem az újakat ebből, így nagyon szívesen segítenék neked is, és ajánlanék is, de nincs kedvem feleslegesen túrázni emiatt az interneten. Én tudom magamról, hogyha összeszednék 10-et, és te, vagy bárki más azt írná, hogy mind a 10-et látta, akkor csalódott lennék. Azt érezném, hogy feleslegesen dolgoztam vele, még akkor is, hogyha ki is ráztam a kisujjamból. Mellette még azt is érezném, hogyha könnyű is volt őket összeszedni, akkor sincs megbecsülve a munkám, hiába írják utána, hogy "azért köszi." Az előző kommentemmel sem, és ezzel sem az a szándékom, hogy bántsalak téged, csak feleslegesen nem szeretnék ajánlgatni. És szerintem többen gondolkozunk így... Ezért érdemes listát írni, mert megkönnyíti a dolgunkat. (Meg a tiéd is, hisz nem kell újra - meg újra ismételgetni az embereknek, hogy miket láttál már. :) )


Animeaddictsen egyébként nagyon egyszerű listázni! :)


-Fent beírod a keresőbe az anime címét.


-Kidobja vagy azt a konkrét animét, vagy a konkrét animét és a hozzátartozó mangákat, filmet, ovát, stb-t.


- Ha megtaláltad, hogy melyik az a konkrét anime sorozat, akkor annak a címe mellett kattints arra az óriási + jelre. ( [link] erre :))


- Ez alatt megjelenik a lista, ami eléggé magáért beszél :D


Befejezett (megnézted)

Aktuális (most nézed)

Tervezett (nézni szeretnéd)

Felfüggesztett (félbe hagytad)

Dobott (nem érdekel)


Ezek alapján sorold be valahová az animét. :)


Ha kiválasztod, akkor van még lehetőséged azon belül is kategórizálni: Kedvenc / Utált-ként. Ez nem kötelező egyébként. Az "aktuális"-on kívül bármelyiknél bejelölheted egyébként.

Az Aktuális / Felfüggesztett / Dobott - nál pedig azt is betudod írni, hogy éppen hol tartasz a műben.


A Listáidat* úgy tudod elérni, hogy konkrétan rákattintasz a bal felső sarokban lévő profilképedre.

*(Anime, Manga, Drama, Visual novel, Light novel, Játék)


Itt kiadja a "Személyi lapodat", avagy ezt: [link]


És itt az Avatarod mellett rákattintasz az bekarikázott részre (MyAAList), az pedig egy teljesen úgy oldalon, szépen letisztultan kilistázza, hogy milyen animéket nézel, tervezel, és láttál már. Ezt pedig nyugodtan linkelheted akárkinek :)


( Ha ezeket már tudtad, akkor ne haragudj! :D Akkor csak az első részét fogadd be, ez pedig hasznos lesz egy AAszűz embernek majd. )

2017. okt. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!