Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok ilyen animéket mondani?

Tudtok ilyen animéket mondani?

Figyelt kérdés

Valami izgalmas anime kéne aminek a fő szála romantikus.. nagyon sokat láttam már ezért annyit írjátok kérlek amennyit csak tudtok!

Amúgy Vali ilyesmi legyen: mirai nikki, RE:zero(kedvencem), Plastic memories, Kamisama hajimemashita (ez a második kedvencem),

Ja és ami fontos hogy ne legyen régi!!!!!!!

Meg még lehet bármilyen csak romantikus legyen és kérlek a cím után írjátok kategóriát és évet mert így megkönnyítitek a dolgom 😂

Meg ne linkeljétek meg az Animeaddicts-et vagy mást mert ezeket egy óráig nézem mire valami nézhetőt találok nem hogy egy jót...

Előre is kösziiii



2017. okt. 21. 14:51
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen 😊

Amúgy már elkezdtem leírni egy lapra már leírtam nyolcvanat ha kb összegük történt őket akkor megcsinálom az Animeaddicts-es listát is!

Ja és bocsi mindenkitől a lustaságom 😂

Meeg ha már írtad hogy te is ezeket szereted akkor tudsz csak egyet írni ami nem nagyon ismert ? Valami fantasy romantikusr mert már régen néztem ilyen fajtát kifogytam az ötletekből 😥😥

2017. okt. 22. 22:32
 22/32 Verahanga ***** válasza:
56%

Szia! Pontos évszámokat nem tudok de dzerintem mindegyik 2010 utáni és nagyon szép a rajzolásuk:


Sword art online ( terveznek vmi játéko amibe belekerül egy csomó ember és az életükért kell kűzdeniük benne és egymásba szeret két harcos. Rengeteg része van de én nem néztem végig az egészet mert az 1-2 Évad nagyon jó volt de utána ellaposodott)


Hakuouki ( ez nem 100%-ig fantasy hanem kicsit történelmi de nekem ez az egyik kedvencem)


Noragami ( egy emberlány és egy kevésbé ismert isten szerelmesek lesznek de nincs benne csókolózás meg stb. viszont ez ilyen nyílt titok. 2 évada van és egy évad kb 15-20 részes ha jól emlékszem)


Brave 10 ( ebbe sem történik konkrétan semmi romantikus de itt is lehet érzékelni h van köztük vmi. Ebbe egy bérgyilkos találkozik egy lánnyal akit üldöznek aztán együtt folytatják útjukat és a lányt folyton meg kell mentenie. 12 részes és eléggé befejeztlenül van vége)


Kyoukai ni kanata ( egy démonölő lány találkozik egy halhatatlan démonnal és először meg akarja ölni de utána szerelmesek lesznek. Az 1. évad azt hiszem 12 részes és van belőle még egy film ami a folytatása)


Vampire knigt ( vámpíros és én imádok minden vámpírosat de ez annyira nem tetszett de egy próbát azért tehetsz vele hátha neked más lesz a véleményed)


Akamai no shirayukihime ( egy herceg találkozik egy hajléktalan lánnyal és már az elején szerelmes lesz belé ezér befogadja. Kb 20 részes)


My little monster ( nem fantasy és kicsit fura benne a főszereplő lány és fiú de egész aranyos és kb 20 részes)


Sakurasou no pet na kanojo ( ez se fantsay de nagyon jó. Egy olyan lányról szól aki egyedül szinte semmit sem tud megcsinálni. vmilyen rokona egy isokálabn dolgozik és a kollégiumban rábízza egy fiúra h gondoskodjon róla. És minél több időt töltenek ehyütt annál normálisabb lesz a lány)


Blood la ( egy ember lány véletlen átkerül egy másik világba ahol összebarátkozik egy vámpír fiúval aztán a lányt megölik és a fiú megigéri a szellemének h életre fogja kelteni és lényegében az egész erről szól.

Ja és ebbe nem derül ki h szerelmesek e. Ha pedig vmi komoly animét szeretnél akk ne ezzel kezdd mert ebbe a szereplőket ehyáltalán nem lehet komolyan venni. 12 részes)


Guilty crown (kb 20 részes fantasy nagyon izgalmas és aranyos de nem fogom leírni h miről szól mert az egész nagxon összetett és borzalmasan sokáig tartana)


Strike the blood ( egy vámpírról szól aki talalkozik egy elsőre hétköznapinak hitt lánnyal de aztán kiderül h azért küldték ide h megölje a vámpírt. Ebbe se derül ki h csak baratok vagy szerelmesek de nagyon izgalmas. Ez is kb 15-25 részes de nem emlékszem pontosan)


Owari no seraph ( ez a legeslegnagyobb kedvencem. A vámpírok elfoglaltak a világot de az emberek nem adják fel és felveszik ellenük a harcot. Egy fiú csatlakozik egy katonai szervezethez ahol bekerül egy lány csapatába. Ebbe nincs semmi romantikus viszont egy csomót gondolkodtam h szerelmesek e és arra jutottam ha csinálnának 3. Évadot abba biztis lenne vmi. 2 évad, 1 évad 12 rész. Nagyon izgalmas.)


Akatsuki no yona ( egyhercegnőnek el kell menekülnie a királyságból a testőrével miután az unokatesója akibe eddi szerelmes volt megölte az apját és átvette az uralmat. Ez se kifejezetten romantikus de azért ban benne egy kicsi. 2 évada van de nem emlékszem hány részes)


Chuunibyou demo koi ga shitai( van egy chuunibyou nevű betegség amiben azt képzelik a tinik h alami mágikus világban vannak és az ő feladatuk a világ megmentése. A főszereplő fiú most kezdte a 10. Et az új suliban és van ott egy ilyen betegségben szenvedő lány. A fiú próbálja magát távoltartani tőle mer fél h ő is visszaesik ebbe a betegségbe de végül mégiscsak szerelmesek lesznek. Nagyon aranyos sorozat és nagyon sok része van.)


Rokudenashi majutsu kouja to akashic records ( egy varázsló suliban tanulnak a fődzereplő lányok és most kaptak egy új ofőt akit nen érdekel az egész tanárosdi és csak azért vállalta el nert muszály volt. Először nagyon gyengének tűni de késöbb kiderül h sokkal erősebb mint aminek mutatja magát. Szerelmi szálban ugany az a szitu mint az owari no seraphban. 12 részes, 2017 es)


Sukasuka ( elpusztult a föld a szörnyek miatt és szinte az egész emberisév kihalt. lebegőszigeteken él az a néhány aki megmardt félig állat féliv ember szerű élőlényekkel. Az egyik utolsó emberfiú munkát vállal h vigyáz néhány fegyverre de kiderül h ezek a fegyverek mind gyerekek és van köztük egy kicsit idősebb kék hajú lány akivel már korábban is találkozott. Ők ketten később majd azt hiszem össze i házasodnak de ennek nem kerítenek nagy feneket. Nagyon izgalmas. És 12 részes, 2017es.)


Remélem tudtam segíteni és talaltál közte olyanokat amiket még nem láttál!

2017. okt. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Btooom!, Shiki, Deadman Wonderland, Another, Pulla Magi Madoka Magica, Higashi no Eden - ezek eléggé hasonlítanak a Mirai Nikki-re

Boku Dake ga Inai Machi, Charlotte - időutazósak, nem szerelmesek, de van egy olyan jellegük

Sankarea - nekem nem jött be, de szerintem neked tetszene, szerelmes és fantasy kategóriába is sorolható

A vándorló palota - ez elég régi (2004-es), de alapmű

Zetsuen no Tempest - nem szerelmes, de ilyen fantasy-féle

Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! (KonoSuba röviden) - nézd meg, zseniális :D


Remélem segítettem.

2017. okt. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 Repecke válasza:
Nagyon jó a Your lie in April is (Shigatsu wa Kimi no Uso) 2011-2015-ig készítették, Romance, Drama, Slice of life
2017. okt. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Köszi 😉

Amiket írtatok párat nem ismerek szóval lesz mit néznem

Kösziii ❤️

2017. okt. 23. 16:23
 26/32 anonim ***** válasza:

Haliiiiiii😀Én nem tudom igazából hogy milyen évben készültek ezek,de mindenképp a figyelmedbe ajánlom😀

Karin-Egy vámpiros történet,ahol a főszereplő nem egy átlagos vámpír és igazából beleszeret egy átlagos emberbe😀De tovább nem írom mert az már Spoiler😂😂

Durara-Lehet elsőre nem veszed észre benne a szerelmi szálat,de tulajdonképpén az egész a szerelemre épül😀Igazándiból ez egy jó kis bunyós anime is,legalább is vannak benne olyan jelenetek😀

Mirai Nikki(KEDVENCEM)-Elborult de magával ragad az egész történet és tulajdonképp ez is a szerelemre épül.Bár csak annyit elmondok hogy a csaj főszereplő egy Yandere karakter😀

Remélem tudtam segíteni.(Ja és sry a helyesírási bakikért😂😂)

2017. okt. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Sorry nem látta hogy már leírtad a Mirai Nikkit😂
2017. okt. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

Köszi 😉 ebből nem láttam egyiket sem csak a durarába egyszer belenéztem (az 1.rész feléig láttam)

Köszönöm 😊

2017. okt. 23. 18:29
 29/32 anonim ***** válasza:

Na azért mert véletlenül a Mirai Nikkit is leírtam és hogy legyen meg a 3 anime itt van még egy:

Jitsu Wa Watashi Wa-Egyszerűen imádtam,pedig fiú vagyok és nagyon elszomorított az egész hogy csak 13 rész van belőle pedig egy nagyon jó anime😀Csak egy kis leírás:A suliban van egy fiú és megtetszik neki egy lány.Egy délután elhatározza magát hogy szerelmet vall,de az egész füstbe ment,mivel megtudta a lány titkát.😀😀


Na plusssssssszzzzzz még egy😀😂


Date a Live: Nem tudom hogy láttad-e már de itt aztan rengeteg a szerelmi szár.Nagy szerepe van a természet feletti erőknek is😀Azthiszem.van OVA-ja is amit illik hozzá menézni meg egy film(itt ne live action-ra gondolj)


De tudod mit ha már itt tartok akkor mondok még kettűt mellé😂😂


Nisekoi:Hát egy jó kis háremes anime tele romantikával és persze vicces jelenetekkel.A történet csak annyi röviden hogy a fiunak meg a lánynak el kell játszaniuk hogy egy párt,mert ha nem akkor banda háború lesz és ezt a két apuka el szeretné kerülni(YAKUZA ÉS VALAMI MÁS BANDA)De a fiúnak már tetszik valaki és folyton tünnek fel a fiú körül lányok úgyhogy nagyon izgalmas.De ajánlom figyelmedbe a mangát is😀


Na akkor az úccsó:

Méz és Lóhere/Honey and Clower:Nagyon aranyos érdekes szerelmi szálak vannak benne de ami a legjobb hogy szinkronos(PERSZE JOBBAN SZERETEK ANIMÉT NÉZNI JAPÁN SZINKRON+MAGYAR FELIRATTAL)


Remélem tudtam segíteni😀

További jó Animézést😀

2017. okt. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

Köszi 😉

Ebből csak a Nisekoit ismerem

2017. okt. 23. 23:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!