Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok ilyen animéket mondani?

Tudtok ilyen animéket mondani?

Figyelt kérdés

Valami izgalmas anime kéne aminek a fő szála romantikus.. nagyon sokat láttam már ezért annyit írjátok kérlek amennyit csak tudtok!

Amúgy Vali ilyesmi legyen: mirai nikki, RE:zero(kedvencem), Plastic memories, Kamisama hajimemashita (ez a második kedvencem),

Ja és ami fontos hogy ne legyen régi!!!!!!!

Meg még lehet bármilyen csak romantikus legyen és kérlek a cím után írjátok kategóriát és évet mert így megkönnyítitek a dolgom 😂

Meg ne linkeljétek meg az Animeaddicts-et vagy mást mert ezeket egy óráig nézem mire valami nézhetőt találok nem hogy egy jót...

Előre is kösziiii



2017. okt. 21. 14:51
1 2 3 4
 31/32 Wolf2020 ***** válasza:

Inuxboku ss: nem tudom hogy hanyas de nem lehet olyan régi és nekem ez a kedvencem és nagyon jó grafikája van!

Orange-szerintem ez sem régi de egy kicsit szomorú nem tudom hogy jó lesz-e

Amnesia-nekem ez is tetszet

Snow white with the red hair-ez is az egyik kedvencem

Norn9-szerintem ez is aranyos

Brothers conflict-ez is hárem

Dance with devils-ez is hárem

Hiiro no kakera-

Sukitte ii na yo-ez is nagyon aranyos

Lovely complex-ez egy szinkronos

Soredemo sekai wa utsukushii-én ezt is szeretem

Akatsuki no yona-ez is egy picit romantikus


Most kb.emnyit tudok!!! (Egyik sem olyan régi)

2017. okt. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😊
2017. okt. 25. 22:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!