Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen reménytelen animés...

Milyen reménytelen animés shipjeitek vannak?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, ha a karakterek között igazából nincs romantikus kötődés egy fél felől sem, csak ti szeretnétek ha együtt lennétek vagy esetleg egyértelmű hogy az egyik karakter az anime végén mással fog összejönni vagy jött össze.

Légyszi fejtsétek is ki, hogy miért szeretitek ezeket a shipeket és miért szeretnétek, hogy ezek a karakterek együtt legyenek, attól függetlenül, hogy nem volt utalás benne az animében vagy másba szerelmesek. :D



2017. nov. 5. 02:12
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
77%

Bleach: Byakuya és Yoruichi fogalmam sincs miért akartam hogy együtt legyenek😅 Rukia és Ichigo sajnos ez se jött össze.

Inuyasha: Sesshoumaru és Kagura itt se tudom miért akartam ezt régen de szerintem nagyon aranyosak lettek volna együtt.:)

Hetalia: Magyarország és Poroszország itt sincs különösebb indokat csak szerintem összeillenek.

Naruto: Nagy Itachi fan voltam őt aztán mindenkivel shippeltem fiúkkal,lányokkal egyaránt😅 pl: Kisame,Deidara,Pain...

Lány pl Konan.

Most hirtelen csak ennyi jutott az eszembe pedig volt meg egy csomo.Alig volt mostanában időm animézni de most újra van és amilyen szerencsétlen vagyok egyik shippem se fog bejönni és soha nem is jött sajnos :(😅

2017. nov. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Az összes yaoi/yuri shippem szinte, bár vannak hetero shipjeim is.

Boku no hero Academia: Todoroki x Midoriya, illetve Iida x Midoriya. Midoriya-t mondjuk Tsuyuval is shippelem. Meg Tamaki-t is shippelem Nejire-vel.


Magi: Alibaba x Kougyoku, Morgina x Hakuryuu


Haikyuu: Bokuto x Akaashi, Kageyama x Hinata x Yachi (igen őket hármukat egy párkapcsolatban shippelem)


RWBY: (sokan animeként emlegetik, sokan nem, én animének veszem, nem érdekel.) Weiss x Ruby, Blake x Yang, Whitley x Ruby, Coco x Velvet, Mercury x Yang.

Nehéz lenne elmagyarázni, miért kedvelem ezeket a shippeket, és miért ennyire félrement az ízlésem, de ez van.

2017. nov. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
55%
Trump x Kim Dzsongun
2017. nov. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 Trevor. ***** válasza:
64%

Shigatsu wa kimo no uso: Arima x Tsubaki Sajnos a fiú végig csak barátként tekintett a lányra.

Air: Yukito x Misuzu Nincs köztük semmi szerelmi szál, pedig tök jól kijöttek egymással.

Kobayashi-san Chi no Maid Dragon Tohru x Kobayashi és Kanna x Saikawa Nem jöttek össze, pedig nagyon jó kis yuri párok lennének.

Koe no Katachi Shoya x Shouko Olyan, mintha a sors egymásnak teremtette volna őket, de se a filmben, se a mangában nem jöttek össze.

Non Non Biyori Hotaru x Komari Újabb yuri páros lehetne.

Attack on Titan Eren x Mikasa Tavaszi szezonban jön a 3. évad, szóval még összejöhetnek.

Tokyo Ghoul Kaneki x Touka A lány mindig kisegíti, így simán összejöhetnének.

2017. nov. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
67%

Általában sikeresen kiszúrom magamnak az olyan shippeket, amik végül canonná válnak, de előfordult már, hogy mellényúltam :D


Bleach: Ichigo és Rukia (szerintem a leglogikusabb párosítás, de a mangaka végül úgy döntött, hogy kardot dug a popsimba inkább)

Boku no Hero Academia: Bakugou és Uraraka (ezt még én sem értem, hogy miért, de egyszerűen ááá, muszáj)

Naruto: Ino és Shikamaru, Naruto és Sakura (a sima sorozat legelején shippeltem őket csak, de mondjuk Naruto irányából azért volt érdeklődés:D)

Samurai Champloo: Fuu és Mugen (a kedves lány x bunkó paraszt a gyengém, lásd Kacchako fentebb); Todoroki és Yaoyorozu, Kaminari és Jirou (és így zárójelben egy kicsit Bakugou x Kirishima is bejön)

Soul Eater: Soul és Maka, Tsubaki és Black Star - technikailag mindkét shipnél van potenciál (naaaaagyon sok), de mivel shounenről beszélünk, ennyi erővel a Messiásra is várhatnék


Most ennyi ugrott be, remélem elégséges a mennyiség :D

majdnem-17/L

2017. nov. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Ó, bocsesz, a HeroAca shipjeim második felét a Samurai Champloo-hoz varásoltam véletlenül :D
2017. nov. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
60%

Ilyenkor kapcsol ki az agyam, és nem tudom betölteni fejben ezt a listát... xD Mondjuk én a random shipeket nem szeretem, nem is tudom őket megteremteni... Legalább egy kis bromance, vagy nagyon régi ismertség kell, hogy legyen a karakterek között... Talán...


Psycho Pass: Kougami Shinya x Nobuchika Ginouza (De a legfőbb a Kougami x Makishima, de az olyaaannn canon xD )

Hakuouki: Hijikata Toshizou x Saito Hajime

Nana: Yasushi Takagi x Oosaki Nana / Oosaki Nana x Komatsu Nana

Sekai Ichi Hatsukoi: Takano Masamune x Kisa Shouta / Takano Masamune x Én :DDD (Szószerint szerelmes voltam belé! xD Annó össze is borolnám az összes munkatársával, ma már csak Yokozawával szeretném újra látni)

Honey and Clover: Mayama Takumi x Yamada Ayame / Mayama Takumi x Takemoto Yuuta / Morita Shinobu x Yamada Ayame / Hanamoto Shuuji x Harada Rika, és nagyon haloványan Hanamoto Shuuji x Takemoto Yuuta (Én egyébként az összes férfi karakrert megnézném, hogy össze fekszenek egymással :D )

Free!: Tachibanana Makoto x Shigino Kisumi

Erre az egyre van konkrét magyarázatom! Teljes szívemből gyűlölöm harukát, de Makotót pedig teljes szívemből imádom, így kell neki egy pár, aki nem haruka... Kisumi pedig tetszik eléggé ahhoz, hogy összeboronàljam Makotóval. Viszont Makotóval még magamat is shippelem, ha már reménytelen anime shipekről beszélünk! :D

Katekyoushi Hitman Reborn: Dino Cavalone x Hibari Kyouya / Byakuran Millefior x Rokudo Mukuro

Kimi to Boku: Asaba Yuuta x Matsuoka Shun

Köztük olyan apró gesztusok vannak, hogy lehetetlen őket nem shippelni... Ugyaninnen bűnős, testvéri shipjeim is vannak, de ezeket már kikergettem a fejemből :D Nem szeretem a testvérxtestvért... De Asaba Yuuta x Asaba Yuuki / Matsuoka Shun x idősebb Matsuoka Fuyuki (Őt még megnézném Yuukival)

Kuroshitsuji - Book of Circus: Joker x Snake

Naruto: Orcsimarcsi x Kabuto / Orcsimarcsi x Jiraiya / Marcsi x Kimimaro / Rock Lee x Hyuuga Neji (kövezzetek meg emiatt :D De én szeretem őket) innen egyelőre ennyi, ezt csak most nézem, majd még biztos lesz több ebből is xD Volt párommal annó egy - egy játék erejéig összeboronáltuk Jiraiyát és Kakashit. Ők voltak a kedvenceink, de ez a ship is csak a szemünknek volt szép...



Mmm... Ennyi jutott eszembe. Ebből talán kettő van, ami csak a szememnek szép, de túl sok érzelmet nem táplálnak egymás iránt a karakterek... Igazából, olyan mély barátságokat elevenítenek meg az animékben, olyan kézzel foghatóak a ragaszkodásuk, a tiszteletük egymás irányába, hogy nem lehet őket nem shipelni!


Ha szabad, még két mangát említenék:


19DAYS: He Tian x Jian Yi

Ha jól tudom, He Tian a kezdetekben kiszemelte magának Jian-t, igy ez se olyan nagggyon alaptalan, de végül az író hozzácsapott egy párt. Jian pedig a kezdetektől szeret valakit... Csak az a vicc, hogy se Jian Yi, se He Tian párját nem szeretem :,D De ezt a két karaktert pedig piszkosul, úgyhogy öröm lapozni a manhwát... xD


Horimiya: Miyamura Izumi x Sengoku Kakeru

De itt még megnézném, hogy Sengoku Kakeru és Hori Kyouko mit kezdenének egy párkapcsolatban

2017. nov. 6. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
73%
Így a válaszokat olvasva, most olyan furának érzem magam... normális, hogy nekem nincsenek shippjeim? :'D
2017. nov. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
56%

Hetalui: Magyarország x Poroszország

Olyan arik lennének együtt, de sosem lesznek együtt. (fuckin országok, de nem érdekel) :')


Boku no hero academia: Midoriya x Uraraka

Nem olyan régi a manga, szóval még van rá esély, és eléggé utalgatnak is ;)


Hyouka: Oreki x Chitanda

Oreki még utolsó előtti részben kitárgyalta magával hogy mennyire fontos neki Chitanda, szóval olyan érthetetlen az egész. Az utolsó rész pedig eléggé szívenütött, hogy miért nem mondott neki semmit amikor alkalma volt rá.


Noragami: Yato x Hiyori

Nekik egyszerűen csak együtt kell lenniük! Annyi mindent tettek már a másikért!


Hataraku Maou-sama!: Maou x Emilia

Hogyan és miért nincsenek már együtt?!

Ismet csak nagyon cukik lennének! :3


Re: Zero: Subaru x Rem

Subaru egy baron, semmi oka nem volt Emíliát szeretni, erre Rémét, aki az életet is adta volna érte, egyszerűen elutasítja :S

2017. nov. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :D


Az enyémek:

Ichigo és Rukia (Bleach): őket sokan írták, nekem ők fájnak a legjobban, hogy nem jöttek össze. Fantasztikus páros lehetnének, hatalmas hiba volt őket nem összehozni.


Yona és Soo-Won (Akatsuki no Yona): Most néhányan nagyot nézhetnek, hiszen Soo-Won a rivális az animében, no meg szörnyű dolgokat tett Yonával, megYonának ott van Hak. De szerintem a kapcsolata Soo-Wonnal nagyon szomorú, de gyönyörű. Nem tudom mennyire számít spoilernek, de ha meg szeretnéd nézni az animét, akkor szerintem ne olvasd tovább: Soo-Won feláldozza a saját szeretteit és érzelmeit a birodalomért és tudja, hogy amit tett, arra nincs bocsánat. Yona meg nem tudja őt elengedni, annak ellenére amit tett, nem bírja eldobni a tőle kapott hajtűt. A 23. részben a közös jelenetüknél konkrétan zokogtam, annyira szívbemarkoló volt.

2017. nov. 6. 23:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!